Ši svetainė naudoja "Google Analytics" anoniminei informacijai rinkti, pavyzdžiui, svetainės lankytojų skaičiui ir populiariausiems puslapiams.
Jei šis slapukas įjungtas, tai padeda mums tobulinti svetainę.
Pirmiausia įjunkite griežtai būtinus slapukus, kad galėtume išsaugoti jūsų nuostatas!
Vandens minkštinimo filtrai padės Jums sutaupyti
Lietuvoje centralizuotai tiekiamame vandenyje galima rasti ištirpusių kalcio ir magnio druskų. Dėl šios priežasties į Jūsų namus atitekantis vanduo yra kietas. Pavojaus žmogaus sveikatai toks vanduo nekelia, tačiau nuo jo kenčia buitinė technika, santechnikos įrenginiai, bei jūsų piniginė. Kaitinant vandenį, kuriame yra kalcio ir magnio, kietosios dalelės kristalizuojasi, taip sudarydamos netirpias kalkių apnašas vamzdžiuose, ant kaitinimo elementų, ar tiesiog ant paviršiaus sienelių.
Jei namuose turite elektrinį vandens šildytuvą, turbūt žinote, kad šis įrenginys suvartoja pakankamai didelį elektros kiekį. Jei Jūsų namuose vanduo kietas, sąskaita už elektrą dar labiau išauga. Net ir pats kokybiškiausias vandens šildytuvas yra mažai veiksmingas, jei jis dirba nepalankiomis sąlygomis. Pagrindinė kliūtis, neleidžianti sumažinti suvartojamo elektros kiekio, yra kietas vanduo. Laikui bėgant, vandens šildytuvuose gali susikaupti iki 15 kg kalkakmenio – tai kietos kalkių apnašos, kurios gali visiškai sugadinti šildymo elementą ir užkimšti vamzdžius, kurie turės būti keičiami. Besikaupiančios apnašos sunkina vandens šildytuvų darbą, todėl jų suvartojamas elektros kiekis gali išaugti net 48 procentais.
Kietas vanduo kenkia ne tik elektriniams vandens šildytuvams, bet ir kitai virtuvės ir vonios kambario įrangai: indaplovei, skalbimo mašinai, dušų galvutėms, vandens maišytuvams, elektriniams virduliams. Žala pasireiškia ne tik padidėjusia sąskaita už elektrą, bet ir dažniau keičiamomis apnašų sugadintomis detalėmis ir trumpesniu įrenginių tarnavimo laiku.
Kaip sužinoti ar jūsų naudojamas vanduo yra kietas? Turbūt bent kartą gyvenime esate apsistoję viešbutyje. Ar prisimenate tą prabangos jausmą, kuris užplūsta prausiantis viešbučio duše? Nuo jo jūsų plaukai tampa purūs ir žvilga, oda atrodo sveikesnė. Šie pojūčiai atsiranda ne dėl brangaus muilo ir šampūno ar itin minkštų rankšluosčių. Taip yra todėl, kad geri viešbučiai visuomet naudoja minkštą vandenį. Taip daroma ne tik norint suteikti prabangos jausmą svečiams, bet ir taupant santechnikos įrenginių eksploatacijos išlaidas. Kiek akivaizdesnis kieto vandens įrodymas yra vamzdynų, vandens maišytuvų ir kitų santechnikos prietaisų kalkėjimas, taip pat baltos spalvos nuosėdos ant puodų, indų sienelių, vandens maišytuvų ir elektrinių virdulių.
Minkšto vandens nauda labai greitai pajuntama virtuvėje ir vonios kambaryje. Nesvarbu kokią plovimo priemonę naudojate virtuvėje, minkštas vanduo net iki 12 kartų efektyviau padės nuplauti nešvarius indus. Skalbimo mašina daug geriau pašalins dėmės iš skalbinių, jei naudosite minkštą vandenį. Vandens suminkštinimas yra efektyvesnė dėmių šalinimo priemonė nei gausesnis skalbimo priemonės naudojimas ar skalbimas aukštesnėje temperatūroje. Skalbiant minkštame vandenyje galima net perpus sumažinti išlaidas skalbimo priemonėms.
Minkštą vandenį savo namuose gali turėti kiekvienas. Vandens minkštinimo filtras – tai lengvai ir greitai įmontuojamas įrenginys, padėsiantis Jums mėgautis minkšto vandens privalumais. Pagrindiniame veikimo elemente, filtruojamojoje terpėje, iš vandens pašalinami kalcio ir magnio jonai, kurie pakeičiami nekenksmingais natrio jonais – taip gaunamas minkštas vanduo.
Minkštas vanduo pasižymi ne tik geresnėmis skonio savybėmis, bet ir leidžia jums sutaupyti, nes:
Susijusios žinutės
300 000 000 TONŲ.
Tiek plastiko prognozuojama surinkti gamtoje šiais metais. Didžioji dalis plastiko – plastiko buteliai, kuriuos vis dar naudoja nemažai gyventojų visame pasaulyje. Vienas iš būdų atsisakyti plastiko – naudoti vandens gertuves ir jas pildyti namuose. Jei baiminatės dėl vadens kokybės, vandens filtrai – geriausia išeitis išsklaidyti nerimą. Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti! Mūsų …
Kaip suminkštinti vandenį namuose?
Ką daryti, kai vanduo kietas, o kalkės tampa amžinu galvos skausmu? Nors vyrauja įsitikinimas, kad vanduo Lietuvoje yra ypač geros kokybės, iššūkiu šiuo klausimu visgi netrūksta vandentvarkos specialistams ir ganėtinai dažnai. Taip nutinka todėl, kad vandens kokybę įtako net ir oro sąlygų permainingumas, oro ir vandens užterštumas, kurį sukelia patys žmonės. Pirmiausia, tai vi dar …
Vandens valymo filtrai. Pašalinkite visus nereikalingus elementus iš vandens.
Vandens valymas – būtinybė siekiant apsaugoti savo ir artimųjų sveikatą, savo namus, darbo aplinką ir netgi gamyboje, pramonėje, siekiant efektyviai ir ekonomiškai kurti produktus. Valyti vandenį šiandien nėra sudėtinga, tereikia atlikti keletą žingsnių, kurie būtini siekiant geriausio rezultato. Kada rekomenduojama valyti vandenį? Dažniausios problemos ir klausimai vartotojams kyla kai vandens kokybė blogėja, atsiranda nuosėdos, rūdys, …
Mes tapome ŠEIMOS KORTELĖS partneriais
Kas yra ŠEIMOS KORTELĖ? Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir negalią turinčius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. Šeimos kortelė užtikrina specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams, bet neatstoja banko kortelės. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis …