Kas lemia vandens skonį, spalvą ir kvapą?

Pastebėjote vandens kokybės pokyčius ir svarstote, dėl ko taip galėjo nutikti? Mes turime visus atsakymus, kurie padės išspręsti vandens kokybės rūpesčius. 

 

Tai, kas lemia vandens spalvą? 

Vandens spalvą lemia jame esančios spalvotos organinės medžiagos, metalai arba įvairios pramoninės nuotekos. Vandenyje esant humuso rūgščių, žarnyno sienelės praleidžia gerokai daugiau kalcio, magnio, geležies, mangano, cinko ir sulfatų jonų.

Nemalonus kvapas. Iš kur jis atsiranda ir kodėl?

Specifinį kvapą ir skonį vandeniui suteikia kai kurie cheminiai junginiai: vandenilio sulfidas, amoniakas, chloras ar fenolis. Kvapas juntamas ne tik leidžiant vandenį, bet ir tvyro namuose.
Pasitarkite su mūsų specialistais,kaip panaikinti šias su vandeniu susijusias problemas. Mūsų patyrusi komanda pasirūpins vandens mėginio paėmimu ir pristatymu į vandens tyrimų laboratoriją, kuri atliks nuodugnų tyrimą ir pateiks išvadas. 

Po to, mes suteiksime visą infromaciją, kurie įrenginiai gali padėti pagerinti vandens būklę ir ilgam pamiršti, kas yra nekokybiškas vanduo. 

Dažniausi įrenginiai, kuriuos renkasi mūsų klientai – tai vandens minkštinimo filtrai, vandens nugeležinimo filtrai, geriamojo vandens sitemos, mechaniniai vandens filtrai. 

Taip pat, jei namuose mėgstate gerti gazuotą vandenį, įsigykite vandens gazavimo aparatą. Vanduo su burbuliukais yra mėgstamas, o jį galite turėti tiesiog namuose čia ir dabar. Be to, esant poreikiui, galite naudoti ir sirupus, kurie gazuotą vandenį pvaers limonadu, tik sveikesniu, nes juose yra mažiau cukraus. 

Susisiekite su mumis – mes padėsime išsirinkti, suteiksime visą reikiamą informaciją ir techninį aptarnavimą, suteiksime garantiją. O jei norite pirkit lizingu, sudaysime palankiausias sąlygas. 

rašykite   

hello@aquafilter.lt