Vandens valymo filtrai. Kodėl jie tampa vis populiaresni?

Lietuvoje turime išskirtinai geros kokybės vandenį, tačiau vis dažniau pasitaiko atvejų, kai vandens kokybė pasikeičia, t.y. pablogėja ir tai sukelia daug tiek finansinių, tiek sveikatos rūpesčių. Kodėl taip nutinka ir kodėl vandens kokybė yra nepastovi?

 

Kaip atpažinti vandens kokybės pakitimus?

Natūralus, tyras, švarus vanduo neturi kvapo, skonio ir yra bespalvis, taigi, gan lengvai vandens kokybės pokytį galite pastebėti tiesiog į vandens stiklinę įpylę vandens ir pabandyti atlikti kvapo, skonio ir išvaizdos testą. Jei jaučiate bet kokį neįprastą vandeniui kvapą, skonį, vanduo yra drumstas, pirmiausia rekomenduojama atlikti vandens tyrimą.
Aquafilter su sertifikuotomis vandens tyrimo laboratorijomis bendradarbiauja nuo pat veiklos pradžios, t.y. jau daugiau nei 22 metus, todėl su kiekvienu paslaugos ar produkto pirkėju galimos individualiai pritaikytos konsultacijos, sprendimai ir vandens valymo filtrai.

Švarus vanduo svarbus tiek namams, tiek pramonei

Rūpintis savo vandens kokybe tampa įprasta, daugelis namų, verslo centrų, gamybos pramonės organizacijų teikia pirmenybę užtikrinti vandens kokybę, ne tik geriamo, bet ir naudojamo gamyboje. Vandens valymo filtrai užtikrina švarą, padeda taupyti, užtikrina ilgesnį prietaisų veikimo laiką, leidžia išvengti gedimų, remontų, kurie sukelia nepatogumus ir didina išlaidas.
Šiuolaikiniai biurai rūpinasi savo darbuotojų sveikata ir vandens kolonėlės ar kitaip dar vadinami geriamojo vandens aparatai jau tampa įprasta. Tai patogus būdas turėti tiek labai šaltą, tiek karštą ir netgi gazuotą vandenį bet kada.
Geriamojo vandens aparatai turi skirtingas funkcijas, naujausi technologiniai sprendimai šiandien pritaikomi visų patogumui ir poreikiui patenkinti. Geriamojo vandens kolonėlės būna jau kartu su vandens filtrais, todėl galite būti tikri, kad jūsų geriamas vanduo yra išvalytas ir saugus vartoti.

Vandens valymas padeda sutaupyti

Cheminės priemonės, naudojamos namų aplinkai valyti ir prižiūrėti kainuoja nemažai, o procesas, rodos, pasikartojantis ir varginantis. Vandens valymas yra idealus ir ilgalaikis būdas sumažinti išlaidas buitinei chemijai ir taip pat sutaupyti savo laiką.
Biuruose turint geriamo vandens aparatus sutaupysite taip pat, nebepirksite vandens buteliukuose, nebereikės jų atskirai užsakinėti, saugoti tarą, rūpintis jos rūšiavimu, o taip pat ir saugote gamtą, vartojate mažiau plastiko.

Jei ieškote sprendimo savo vandens kokybei pagerinti, susisiekite su mumis el. paštu hello@aquafilter.lt arba užpildykite klientų poreikių anketą. Mes susisieksime su Jumis ir parinksime geriausiai tik jums pritaikytą sprendimą.