Dažniausios vandens kokybės problemos

Dažniausios vandens kokybės problemos

Nors ir gyvename amžiuje, kai technologijos geba išspręsti visas su buitimi susijusias problemas, palengvina mūsų gyvenimą, daugiau laiko galime skirti sau, savo šeimai, savo poilsiui, tačiau vandens kokybės sukeliami rūpesčiai vis dar nėra iki galo išspręsti ir tai yra absoliučiai normalu. Kodėl?
Vanduo yra gyvas, jis gaunamas iš įvairių šaltinių, tačiau jis yra išgaunamas iš požemio arba gręžinio. Požemio gylis yra 300-400 metrų po žeme. Tuo tarpu gręžinio gylis gali būti įvairus, nuo to priklauso daugybė kintamųjų: vietovė, vandens užterštumo lygis (dažniausiai tai yra normas viršijantis nitratų kiekis).

Gręžinio gylis ir vandens kokybė

Kartais gręžinio kasimo metu aptinkamas geriamas vanduo gali pasirodyti tinkamas, tačiau, viena dažniausia problema, su kuria susiduriama yra per daug geležies turintis vanduo, todėl nerekomenduojama tokio vandens vartoti, ypač, jei tai gali pakenkti žmogaus sveikatai ir bendrai buičiai. Tokiu atveju gręžiniai kasami gilesni ir ieškoma kuo tyresnio geriamo vandens šaltinio.
Reikėtų suprasti, kad ir gilesnis gręžinys, tai nebūtinai apsaugos nuo būsimų vandens kokybės rūpesčių. Dar prieš kelis dešimtmečius geležies perteklių vandenyje spręsti buvo sudėtinga, o ir geriamo vandens turėti galėjo ne visi Lietuvos regionai, šiandien užtikrinti vandens saugumą galima pasitelkus įvairius vandens filtrus bei vandens valymo sistemas.
Geležies turintis vanduo dažniausiai pasižymi nemaloniu skoniu, kvapu ir ruda, rausva spalva. Kartais atpažinti, kad vanduo turi per daug geležies nėra lengva, todėl mes rekomenduojame atlikti vandens tyrimą laboratorijoje pateikus vandens mėginį. Gavus atsakymą dėl elementų kiekio vandenyje galima tikslingai parinkti tinkamas vandens gerinimo priemones, vandens nugeležinimo filtrus.
Vandens nugeležinimo filtrai gali būti montuojami tik vandeniui nugeležinti, tačiau rekomenduojama rinktis visą vandens filtravimo komplektą, kuris atliks visas vandens valymo funkcijas – ir nugeležins vandenį, ir jį suminkštins. Tokiu būdu užbėgsite kitoms vandens kokybės problemoms už akių, ateityje nereikės rūpintis papildoma vandens gerinimo technika.

Kaina, kokybė ir ilgaamžiškumas

Kuomet kalbama apie vandens kokybę, kuri turi būti prioritetu mūsų gyvenime, vandens nugeležinimo filtrų kaina neturėtų gąsdinti. Tačiau nors ir įrengimai nėra pigūs, tačiau jų poveikis jūsų aplinkai ir gal netgi jūsų sveikatai yra neįkainojamas. Tie, kas dvejoja ar investicija nėra per didelė, turi galimybę rinktis pirkti Aquafilter lizingu, išsimokėti už filtrus dalimis. Šiandien įsigyti reikalingiausią įrangą yra visos patogios galimybės.
Vandens nugeležinimo filtrai tarnaus ilgai, todėl ir investuoti pinigai atsipirks. Šiems įrenginiams, kaip ir visai technikai yra suteikiama garantija, aptarnavimas, o Aquafilter ir pogarantinis aptarnavimas. Tačiau garatijos gali ir neprireikti, nes filtrai yra gaminami iš patvarių ir ilgalaikių medžiagų, pasitelkiant aukščiausias ir inovatyviausias technologijas. Kasdien vandentvarkos specialistai ieško geriausių būdų pagerinti vandenį, kad kiekvienas gyventojas be išimties turėtų švarų, kokybišką ir svarbiausia saugų vandenį, kad ir kur jis bebūtų: namuose, viešose vietose, darbe, gamyboje.

Aquafilter komanda dirba su geriausiais įrengimų gamintojais, kurie diegia pažangiausias technologijas, kurios ne tik užtikrina vandens kokybę, tačiau ir yra ilgaamžiai, patvarūs. Keletas įrengimų, kuriuos dažniausiai renkasi tiek namams, tiek pramonei, tiek verslui.

Visu įrengimus galite rasti kategorijoje: 

https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-nugelezinimo-filtrai-namui/
Vandens nugeležinimo filtras AGI- PRO-1044RX
Viso namo vandens filtravimo komplektas
Vandens nugeležinimo filtras AGI-PRO-1054-RX
Vandens nugeležinimo filtras AGI- PRO-1054C

Papildomi priedai, kuriuos pirkėjai renkasi pirkėjai kartu su vandens nugeležinimo filtrais ar jų komplektais:
Kompresorius
Geležies šalinimo milteliai IRON OUT
Mechaninio filtro užvalkalas

Dažniausia problema – kalkės. Kas padeda?

Kietas vanduo tai lygu kalkės ir jų nuosėdos. Tai, kone, dažniausia problema su kuria susiduria beveik kiekvienas Lietuvos gyventojas. Kietas vanduo organizmui nekenkia, tačiau buitinei technikai ir santechnika turi didelės įtakos.
Kas yra kalkės? Kalkės yra viso labo ištirpęs kalcis ir magnis vandenyje, dar kitaip vadinami kalcio ir magnio katijonai. Per didelis jų kiekis kietina vandenį ir dėl to atsiranda kalkės, kurias galima pastebėti be vandens tyrimo atsakymų. Tačiau, jei norite pasirinkti tinkamus įrengimus, vandens tyrimo neišvengsite. Jį atlikę tiksliai žinosite, kokio kietumo yra jūsų vanduo ir kokios priemonės padėtų išspręsti šią problemą.

Įrengimai ir kalkės. Kodėl jie genda?

Kalkės matomos labai akivaizdžiai – jos nusėda ant paviršių ir nors jas gana nesunkiai dažnai valant galima panaikinti, tačiau tai yra nesibaigiantis procesas, kurį galima sustabdyti su vandens minkštinimo filtrais.
Naudodami daug cheminių valiklių ne tik gadinate savo sveikatą, bet ir savo namų paviršius. Nuolat valydami, šveisdami braižote baldus, vandens maišytuvus, o viso to galima išvengti suminkštinus vandenį.
Kalkės nusėda ne tik ant paviršių, bet ir mums nematomose vietose, įrenginių viduje, buitinėje technikoje. Tikriausiai matėte, kaip atrodo jūsų virdulio dugnas? Ir ,atrodo, kad virinant vandenį jis suminkštėja. Taip, jis tampa minkštesnis, bet kalkės lieka jūsų virdulyje, dėl ko jis nevalomas ima naudoti dar daugiau elektros energijos. O jei vandens neminkštinate, tai galite įsivaizduoti, kad visos tos kalkės iš virdulio yra jūsų geriamo vandens stiklinėje.
Netinkamai prižiūrint prietaisus ar neminkštinant vandens, buitinė technika ne tik vartoja daugiau energijos, dėl ko jūsų sąskaitos ima augti, bet ir jie ima gesti, o tai sukelia papildomas išlaidas ir bendrus buitinius nepatogumus.
Aquafilter specialistai rekomenduoja nepirkti vandens minkštinimo filtrų nepasitarus su profesionalais, vandentvarkos srityje dirbančiais jau daugiau 23 metus. Konsultacija nieko nekainuoja, o jūs būsite tikri, kad vandens minkštinimo filtrai tarnaus ilgai ir, kas svarbiausia, suminkštins vandenį, panaikins kalkes ir jūsų namai taps švaresni ir, be abejonės, sutaupysite: jums nereikės pirkti brangių ir laikinų buitinės chemijos valiklių, pamiršite, kas yra nuolatinis namų valymas ir vonios šveitimas, išvengsite buitinės technikos gedimų.

Populiariausi vandens minkštinimo filtrai, kuriuos renkasi mūsų klientai:
Vandens minkštinimo filtras AGS-PHANTOM-1035
Vandens minkštinimo filtras AGS-STAR-1035
Vandens minkštinimo filtras AGS-STAR-1024
Vandens minkštinimo filtras AGS-STAR-1044
Vandens minkštinimo filtras AGS-TITAN-1035
Viso namo vandens filtravimo komplektas

Vandens valymas

Vandens valymas įrengimai, tokie kaip mechaniniai vandens filtrai yra skirti pirminei vandens valymo stadijai kai reikia iš vandens pašalinti kietąsias daleles, purvą, smėlį, kuris irgi patenka vamzdynais iki mūsų namų. Jei jus tenkina jūsų vandens kietumas, o ir geležies pertekliaus vandens tyrimas nerodo, tačiau randama pašalinių dalelių, ko vandenyje negali būti, mechaniniai vandens filtrai yra tas produktas, kuris efektyviai išvalys iki visiško tyrimu jūsų vandenį.

Pateikiame keletą populiariausių sprendimų:

Automatinis vandens filtras su aktyvuota anglimi
Automatinis mechaninis vandens filtras AGM-PURE-1054C
Automatinis mechaninis vandens filtras AGM-PURE-1054RX
Automatinis mechaninis vandens filtras AG-PRE-AM-15

Nelaukite, kol vandens kokybės problemos taps sunkiai išsprendžiamos, jei pastebite bent menkiausią požymį, jog jūsų vandens kokybė yra pakitusi, atsirado pašaliniai kvapai, nemalonus skonis ir pakito vandens išvaizda – nedelsiant kreipkitės į specialistus ir gaukite geriausią, tik jums pritaikytą, sprendimą.
Vandens valymo, minkštinimo ir nugeležinimo įrenginiai nebėra naujiena ir gyventojams palengvina buitį, vanduo yra saugus gerti, o tai svarbu šeimoms, kurios turi vaikų, kurie neretai net negeria tinkamo kiekio vandens galbūt dėl jo skonio? Taigi, tyras ir švarus vanduo gali būti naujų įpročių formavimas. Vanduo neturi turėti nei kvapo, nei skonio, nei spalvos, jis yra natūraliai skanus. Nebepirkite vandens buteliais, tokios pačios ir netgi dar geresnės kokybės vandenį galite turėti tiesiog namuose.
Jums nebereikės namuose brita filtrų, nereikės pirkti tokios mineralinio vandens kaip neptūnas, birutė, vytautas, borjomi, akvilė.
Turėdami tinkamą, nerūdijančio plieno gertuvę, puikų vandenį galite turėti visada kartu su savimi ir čia vėlgi sutaupyti.
Vanduo plastiko buteliuose ne tik neekonomiška, bet ir žala aplinkai, nes plastiko buteliui pagaminti reikia plastiko, o jo žmonės vartoja vis dar per daug. Vis dar labai daug jo patenka į gamtą, kur teršia vandenis, užtvenkia upes, dėl ko žūva vandens gyvūnai, augmenija.
Taigi, vandens filtrai yra ekonomiškas ir ekologiškas sprendimas vardan jūsų ir visos jus supančios aplinkos gerovės. Rinkitės saugiausią sprendimą jau šiandien, nedvejokite ir skirtumą pajausite iš karto vos tik namie įsirengsite vandens filtrus. Pamirškite namų valymą ir dvejones dėl vandens kokybės, užsisakykite konsultaciją su vantvarkos specialistu jau šiandien. Susisiekite su mumis ir mes padėsite išsirinkti, sumontuosime, patarsime ir konsultuosime visais klausimais.