Individualizuoti vandens filtravimo sprendimai jau daugiau nei 20 metų

Tinkamas vandens filtrų ar visos filtravimo sistemos parinkimas Jūsų individualiam atvejui – labai svarbus procesas, kuris padės sutaupyti laiko ir pinigų. Bet norint turėti tyrą vandenį,  kartais reikia ir šiek tiek daugiau. Teikiame visas, su vandens sistemomis susijusias paslaugas, konsultuojame, rūpinamės ne tik esamų klientų poreikiais ir garantiniu aptarnavimu, bet ir žmonėmis, nukentėjusiais nuo nesąžiningų vandens filtrus diegiančių meistrų.

Siekiame, kad pasirinkę mūsų paslaugas, būtumėte visiškai užtikrinti aukščiausia kokybe ir iškilus problemoms, niekada neliktumėte vienas. Sakydami „niekada“, tiksliai tai ir turime omenyje – savo klientus aptarnaujame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę!

Jūsų patogumui turime 4 biurus, įsikūrusius Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, o serviso specialistai dirba visuose didžiuosiuose miestuose, todėl visai nesvarbu, kokiame Lietuvos kampelyje reikia mūsų pagalbos – mes visuomet šalia Jūsų. Nuo 2009 metų siekiame savo užsibrėžto tikslo – sklandaus ir greito klientų aptarnavimo telefonu ar internetu, esame Jūsų paslaugoms 24 valandas per parą.

Naudojamos pažangiausios technologijos

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.