APIE MUS

Sukaupę beveik trijų dešimtmečių patirtį, dalijamės ja su jumis tikslingai ieškodami individualių sprendimų, diegdami įrenginius minkštinti, nugeležinti, valyti vandenį visoje Lietuvoje. Bendradarbiaujame su Lietuvos mokslininkais, sertifikuotomis tyrimų laboratorijomis, o tai užtikrina pritaikytų vandens filtrų efektyvumą. Švarus ir saugus vanduo namuose, biuruose ar pramonėje – tai būtinybė siekiant kurti sveiką aplinką sau ir artimiesiems, išmintingai paskirstyti energijos išteklius bei juos taupyti, rūpintis gerove ir planetos be plastiko ateitimi.

Turime kuo didžiuotis

Kvalifikuota komanda ir partneriai

Dirbdami su vandens ruošimo profesionalais, praktikais bei mokslininkais, pasiekėme rezultatų, kurie džiugina daugybę mūsų klientų, turinčių nuosavus gręžinius ar šulinius, pramonės įmones, gaminančias įvairaus tipo gaminius bei verslo centrus.

01

Atstovaujame geriausius vandens filtrų gamintojus

Atstovaujame aukščiausios kategorijos vandens filtrų gamintojus iš JAV, Kanados, Australijos, Japonijos, Pietų Korėjos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos, Turkijos, Rusijos, Ukrainos ar Lietuvos. Viską kruopščiai testuojame patys, kad efektyviai galėtume taikyti praktikoje.

02

Patenkinti klientai – tai mūsų darbo atspindys

Mūsų varomoji jėga ir stiprybė – mūsų profesionali komanda – inžinieriai, vandentvarkos specialistai, kurių komandinio darbo rezultatais džiaugiasi jau daugiau nei 40 000 klientų visoje Lietuvoje. Savo specialistus galime vadinti tikrais mūsų įmonės bendražygiais, kai kurie jų nuoširdžiai dirba nuo pat kompanijos įkūrimo pradžios.

03

Investuojame į komandą ir jos kompetencijas dėl jūsų

Sparčiai augame, savo veiklą plečiame įvairiose naujuose segmentuose, todėl komandą nuolat pildome ir naujų kompetencijų darbuotojais. Tobuliname savo žinias mokymuose, seminaruose, tarptautinėse parodose. Visa tai tam, kad galėtume tapti jūsų partneriu ieškant efektyviausių vandens gerinimo sprendimų.

pelno skiriame labdarai
0 %
laimingų klientų
0
pakeista filtrų kasečių
> 0 mln.
sutaupyta plastiko butelių
> 0 mln.

Namams, biurams ir pramonei

Švaraus vandens poreikis nesibaigia vien atskirais namų ūkiais, kokybišku vandeniu padedame apsirūpinti ir viešojo bei privataus verslo sektorius: tiekiame stacionarias geriamojo vandens kolonėles, inovatyvius, skaitmeninius vandens maišytuvus, aprūpiname visais reikalingais vandens gerinimo sprendimais bei būtinomis paslaugomis. 

Pramonės sektorius – išskirtinai svarbus. Farmacija, medienos pramonė, aukštųjų  technologijų ar maisto industrija –  čia kokybiškas vanduo yra produkto sukūrimo pagrindas. Dirbdami su didelės apimties projektais taikome individualius vandens ruošimo sprendimus, kuriuos įgyvendiname nuo poreikio išgryninimo, cheminio vandens tyrimo, dokumentų paruošimo, įrenginių diegimo, montavimo bei personalo naudotis įrenginiais apmokymais, teikiame geriamojo vandens įrangos aptarnavimo paslaugas pagal numatytą grafiką, rūpinamės eksploatacinėmis medžiagomis.

Ypatingą dėmesį kreipiame ir nuosekliai aptarnaujame visus savo klientus: fizinius asmenis bei įmones. Įdiegę vandens valymo sistemas ir toliau rūpinamės savo klientais: teikiame nuolatinį aptarnavimą, sudarome individualias sutartis – atsižvelgdami į svarbiausius cheminius rodiklius, tiekiame eksploatacines medžiagas, bei rūpinamės geriamojo vandens įrangos aptarnavimu pagal numatytą grafiką. Vertindami klientų pasitikėjimą mūsų kompanija, laikomės absoliutaus konfidencialumo principų, trečioms šalims neatskleisdami informacijos apie kliento verslo specifiką.

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.