Aqua Filter

22 metai kruopštaus darbo paskyrėme tam, kad švarus ir kokybiškas vanduo būtų prieinamas kiekvienoje virtuvėje ar įmonėje, kuri rūpinasi savo darbuotojų sveikata bei mažesnėmis įrangos sąnaudomis. Ir tikrai nežadame sustoti! Esame aistringi savo darbo entuziastai, kurių pagrindinis variklis – pats didžiausias planetos turtas – vanduo. Kiekvieną dieną kovojame su naujais vandens taršos įššūkiais tam, kad mūsų klientai džiaugtųsi kokybišku vandeniu ir pajaustų stebuklingą jo poveikį sveikatai bei patogesnei buičiai.

Kodėl „Aquafilter“?

Atstovaujame aukščiausios kategorijos vandens filtrų gamintojus iš JAV, Kanados, Australijos, Japonijos, Pietų Korėjos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos, Turkijos, Rusijos, Ukrainos ar Lietuvos. Visas prekes kruopščiai testuojame patys, tam, kad atrastume patikimiausias, tiksliai žinotume jų veikimo principus patys ir galėtume drąsiai taikyti praktikoje.

Patenkinti klientai – tai mūsų darbo atspindys. O dirbame mes atsakingai ir kruopščiai! Manome, kad didžiausia sėkmės paslaptis – tai mūsų darbuotojai, kurių komandinio darbo rezultatais džiaugiasi jau daugiau nei 40 000 klientų visoje Lietuvoje. Didžiąją dalį savo specialistų (net 85%) galime vadinti tikrais mūsų įmonės bendražygiais, kai kurie jų nuoširdžiai dirba nuo pat kompanijos įkūrimo pradžios 2000 metais.

Sparčiai augame, savo veiklą plečiame įvairiose naujuose segmentuose, todėl komandą nuolat pildome ir naujų kompetencijų darbuotojais. Kiekvienais metais 10 % įmonės pelno skiriame darbuotojų tobulinimui: mokymams, seminarams, motyvacijos kėlimui, komandiruotėms į parodas. Akivaizdu, kad savo darbu patenkinti komandos nariai – pateisina net sudėtingiausius klientų lūkesčius.

Dirbdami su geriausiais vandens ruošimo srities ekspertais – praktikais bei mokslininkais, esame pasiekę neįtikėtinų rezultatų, kurie džiugina daugybę mūsų klientų, turinčių nuosavus gręžinius ar šulinius, pramonės įmones, gaminančias įvairaus tipo gaminius.

Turime kuo didžiuotis

Pats vertingiausias mūsų darbo apdovanojimas – tai patenkinti Aquafilter klientai visoje Lietuvoje, vis dažniau rekomenduojantys mūsų paslaugas draugams bei verslo partneriams. Vidutiniškai per metus į mus kreipiasi 10 000 žmonių, susiduriančių su prasto vandens problemomis. Galime pasidžiaugti sėkminga partneryste jau daugiau nei su 40 000 klientų. Kasmet 3000 naujų klientų papildo mūsų gretas. Niekuomet nepaliekame likimo valiai ir tų, kurie įsigijo jų reikmėms nepritaikytus vandens filtrus iš nekvalifikuotų meistrų ir nežino kur kreiptis dėl jų tobulinimo ar remonto – padėsime visiems 7 dienas per savaitę. Susisiekite su mumis ir kartu rasime geriausią išeitį.

Kasmet mūsų įmonė nuo pelno 10 % skiria labdarai
Gamtos tausojimas - plastikiniai buteliai, kurių mūsų klientai nebenaudoja, nes renkasi geriamą vandenį. Jų jau galima skaičiuoti milijonais ir kasdien jų vis daugėja
Sutaupyta daugybė pinigų įmonėse, kuriose įrengėme patogiai naudojamas stacionarias vandens kolonėles
Kasmet nuo pelno 10% skiriama įmonės optimizavimui ir esamos įrangos atnaujinimui
Džiaugiamės prisidėję prie žmonių sveikatos gerinimo, daugybės problemų sprendimų, bei prisidėję prie sveikesnio ir pilnavertiškesnio gyvenimo budo
Pakeista virš 1 milijono keičiamų filtrų kasečių

Namams, biurams ir pramonei

Švaraus vandens poreikis nesibaigia vien atskirų namų ūkių aplinka. Jau eilę metų kokybišku vandeniu padedame apsirūpinti ir daugybei viešojo bei privataus verslo sektoriaus segmentų: tiekiame stacionarias geriamojo vandens kolonėles bei aprūpiname kitais reikalingais vandens sprendimais.

Ypač svarbi sritis, kurioje specializuojamės – pramonės sektorius. Beveik nei viena pramonės veikla neapseina be tyro, švaraus vandens. O mums visai nesvarbu, kurioje iš jų Jūs dirbate: farmacijoje, medienos pramonėje ar aukštųjų technologijų gamyboje. Bet kuriai sričiai taikome individualius technologinius vandens ruošimo sprendimus, kuriuos patys įgyvendiname visuose etapuose: nuo sutarties pasirašymo, diegimo, dokumentų paruošimo, bei darbuotojų apmokymo naudotis įranga.

Ypatingą dėmesį kreipiame ir nuosekliai aptarnaujame visus savo klientus: fizinius asmenis bei įmones. Įdiegę vandens valymo sistemas ir toliau rūpinamės savo klientais: teikiame nuolatinį aptarnavimą, sudarome individualias sutartis – atsižvelgdami į svarbiausius cheminius rodiklius, tiekiame eksploatacines medžiagas, bei rūpinamės geriamojo vandens įrangos aptarnavimu pagal numatytą grafiką. Vertindami klientų pasitikėjimą mūsų kompanija, laikomės absoliutaus konfidencialumo principų, trečioms šalims neatskleisdami informacijos apie kliento verslo specifiką.