Statistikos ir analitiniai slapukai, yra slaukai kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, iš kurių svetainės valdytojas gali sužinoti kaip lankytojai naudojasi svetaine.
Rinkodaros ir reklaminiai slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių tam, kad būtų galima pateikti jiems pritaikytus reklaminius skelbimus. Jie taip pat riboja rodomų reklamų skaičių ir padeda įvertinti reklaminių kampanijų efektyvumą. Tai dažniausiai trečiųjų šalių reklamuotojų slapukai.
Pirmiausia įjungti būtinus slapukus, kad galėtume išsaugoti jūsų nuostatas!
Vandens filtrai – būdas sutaupyti
Lengvai ir patogiai buičiai naudojame daugybę prietaisų, kurie ilgainiui tampa nepamainomi: indaplovės, džiovyklės, skalbimo mašinos, šaldytuvai, virduliai, viryklės ir daugybė kitų. Nemažai buitinės technikos reikalauja vandens panaudojimo, o vandeniui esant per kietam arba jei jame yra per daug geležies, prietaisai ne tik gali pradėti gesti, bet ir ima naudoti daugiau elektros energijos.
Pavyzdžiui, jei jūsų vandenyje yra nuosėdų, jos lieka ant vamzdynų sienelių, ant vandens padavimo į prietaisų ar jų junginių, to pasekoje vanduo teka lėčiau, todėl reikia daugiau elektros energijos jį paduoti į įrengimą. Patartina sekti elektros energijos sąnaudas ir, jei pastebėjote, kad elektros suvartojimas išaugo, o įtakojančių veiksnių ne, tuomet priežastis gali slypėti jūsų vandens kokybėje.
Ką daryti, jei dvejojate dėl vandens kokybės?
Pirmas veiksmas, kurį reikėtų atlikti – tai ištirti vandenį. Vandens tyrimas yra nesudėtinga procedūra, jums tereikia sekti vandens mėginio ėmimo instrukciją, o AQUAFILTER komanda atliks visą darbą už jus: paimsime mėginį iš jūsų namų, pristatysime į sertifikuotą laboratoriją, su kuria dirbame jau daugybę metų, o po tyrimo detaliai išnagrinėsime elementus ir jų kiekį jūsų vandenyje.
Primygtinai rekomenduojame nepraleisti šio svarbaus žingsnio svarstant ir renkantis vandens gerinimo įrengimus ir prietaisus. Netinkami įrengimai, gali ne tik imti gesti, bet ir dar labiau pabloginti jūsų vandens kokybę.
Antrasis veiksmas – mūsų išsami konsultacija, kurios metu, išsiaiškinę problematiką, parinksime tinkamus vandens filtrus, o tai gali būti mechaniniai vandens filtrai, kurie atlieka pirminį vandens valymą ir šalina purvą, smėlį, tuomet – vandens minkštinimo filtrai, skirti šalinti ištirpusio kalcio ir magnio perteklių vandenyje (dėl to jūsų namuose atsiranda kalkių nuosėdos), vandens nugeležinimo filtrai, kurie šalina geležies perteklių jūsų vandenyje (tai galite pamatyti netgi plika akimi, kai vanduo tampa rudas, drumstas, yra nemalonaus kvapo ir skonio).
Vandens filtrai – visų poreikiui
Šiuolaikinės technologijos leidžia pritaikyti prietaisus pagal žmogaus gyvenimo būdą, finansus, kasdienybę ir poreikį. Vandens filtrai taip pat yra lengvai pritaikomi individualiai, todėl nereikia baimintis, kad šie prietaisai jums per brangūs, ar jūsų namai per maži, o gal net ir prietaisas matysis ar trukdys. Mūsų darbas – užtikrinti vandens kokybę ir jums pasiūlyti tik jums asmeniškai pritaikytus prietaisus, todėl konsultacija padės jums nurimti, galėsite užduoti klausimus, rinktis iš didelės gausos mūsų produktų, kuriems suteikiama garantija, mes juos sumontuosime ir teiksime techninę priežiūrą.
Nedelskite, ištirkite savo vandenį ir sutaupykite tiek elektros energiją, tiek brangioms valymo priemonėms, nes jų, turint tyrą vandenį, tiesiog nebeprireiks taip dažnai.
Related Posts
Lietuvos natūralūs mineraliniai vandenys “Tichė”, “Birutė”, “Vaiva” ir “Vytautas”
Tarp garsių lietuviško mineralinio vandens pavadinimų atsirado naujas – „Vaiva“. Taip pavadintas mineralinis vanduo, kurį iš maždaug 400 m gylio gręžinio Rokiškyje išgauna sostinės UAB „Lamikara“. Mineralinio vandens gavybos ištakos siekia 1991 m. Atkūrus nepriklausomybę rajono verslininkų grupė nutarė imtis šio verslo: jie įkūrė UAB „Sartai“, išsinuomojo valstybės žemę Miškininkų gatvėje, šalia buvusios Lietuvos kooperatyvo …
Nemalonus vandens kvapas? Ką tai gali reikšti?
Vanduo – žmogaus gyvybės šaltinis. Be jo mes negalėtume tinkamai funkcionuoti, nes mūsų kūnas sudarytas iš vandens. Negeriant tinkamo kiekio vandens, jaučiame nuovargį, trūksta energijos, ilgainiui pablogėja sveikata, silpnėja imunitetas, dėl ko žmogaus kūnas tampa neatsparus įvairioms ligoms. Šios tiesos yra žinomos kone kiekvienam žmogui, tačiau sveikatos specialistai vis dar primena, kiek ir kodėl reikia …
Kas lemia vandens skonį, spalvą ir kvapą?
Pastebėjote vandens kokybės pokyčius ir svarstote, dėl ko taip galėjo nutikti? Mes turime visus atsakymus, kurie padės išspręsti vandens kokybės rūpesčius. Tai, kas lemia vandens spalvą? Vandens spalvą lemia jame esančios spalvotos organinės medžiagos, metalai arba įvairios pramoninės nuotekos. Vandenyje esant humuso rūgščių, žarnyno sienelės praleidžia gerokai daugiau kalcio, magnio, geležies, mangano, cinko ir sulfatų …
300 000 000 TONŲ.
Tiek plastiko prognozuojama surinkti gamtoje šiais metais. Didžioji dalis plastiko – plastiko buteliai, kuriuos vis dar naudoja nemažai gyventojų visame pasaulyje. Vienas iš būdų atsisakyti plastiko – naudoti vandens gertuves ir jas pildyti namuose. Jei baiminatės dėl vadens kokybės, vandens filtrai – geriausia išeitis išsklaidyti nerimą. Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti! Mūsų …