Šiuolaikiški, funkcionalūs geriamo vandens aparatai visiems poreikiams

Darbo vietoje gerti tinkamą kiekį vandens būtina, nes tai suteikia organizmui energijos ir kartais netgi dar daugiau nei kavos puodelis. Tiesa, neretai darbo vietoje dažnai pamirštame tai padaryti dėl užimtos darbo dienos arba tiesiog dėl to, kad vandens kokybė arba tinkama jo temperatūra, patogus pateikimas netenkina.
Šiandien technologijos leidžia rinktis iš gausybės geriamo vandens aparatų, kurie turi visiems tinkamas funkcijas, kurios gali padėti formuoti naujus įpročius ir taip prisidėti prie tinkamo vandens kiekio suvartojimo darbo dienos metu.

Šaltas, karštas, gazuotas ir filtruotas vanduo

Naujausi geriamo vandens aparatai, dar kitaip vadinami geriamojo vandens kolonėlėmis, turi įvairias vandens paruošimo funkcijas: mėgstantiems gerti šaltą vandenį ar net jį dar labiau atsišaldyti ledukais karštą dieną, aparatai turi tokią funkciją. Taigi, jei norėsis atsigaivinti, tai lengvai, vienu paspaudimu, galėsite padaryti bet kada užsinorėjus.
Karštus gėrimus, tokius kaip arbata ar kiti gėrimai galėsite irgi lengvai paruošti, tam nereikės atskirai naudoti arbatinukų, o čia ir sutaupysite vietą viruvėje, nereikės laukti kol vanduo užkais.
Dauguma geriamo vandens aparatų turi ir vandens filtrus, todėl nereikės rūpintis savo vandens švara, ją užtikrins tiesiog vienas įrengimas.
Pragalvota ir apie mėgstančius vandenį su burbuliukais. Čia pat galima įsipilti ir vartoti gazuotą vandenį.

Estetika, ekonomija ir ekologija

Biure turėdami geriamo vandens aparatą savo biurą papuošite stilingu ir funkcionaliu įrengimu, kurį galite rinktis net ir pagal savo interjerą, suvartojamo vandens kiekį, dirbančių žmonių skaičių ar kitus jums svarbius kriterijus.
Pamirškite vandenį plastiko buteliukuose, viskas, ko jums gali prireikti norint atsigaivinti bus jūsų įrengime. Taip jūs prisidėsite prie plastiko vartojimo mažinimo ir, žinoma, sutaupysite.

Populiariausi geriamojo vandens aparatai

Geriamo vandens aparatas WL 4 FW HCS C turi visas reikalingas funkcijas, išmanus, perspėjantis apie reikalingus pakeitimus, papildymus ar kitus svarbius prietaiso priežiūros elementus. Daugiau apie šį aparatą skaitykite čia:
https://aquafilter.lt/produktas/geriamo-vandens-aparatas-wl-4-fw-hcs-c/.
Jei ieškote mažesnio, kompaktiško, nedidelio įrengimo, jums tiks geriamo vandens aparatas RO TBL. Jis gan populiarus viešose vietose, tokiose kaip viešbučiai, sporto klubai, įvairių salonų laukiamieji, o taip pat ir biurai. Apie šį aparatą daugiau skaitykite čia: https://aquafilter.lt/produktas/geriamo-vandens-aparatas-ro-tbl/.
Daugiau geriamo vandens kolonėlių galite rasti šioje nuorodoje: https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-biurui/vandens-koloneles/ O jei neradote, kas jums tiktų, susisiekite su mumis hello@aquafilter.lt.