Vandens filtrai – būdas sutaupyti

Lengvai ir patogiai buičiai naudojame daugybę prietaisų, kurie ilgainiui tampa nepamainomi: indaplovės, džiovyklės, skalbimo mašinos, šaldytuvai, virduliai, viryklės ir daugybė kitų. Nemažai buitinės technikos reikalauja vandens panaudojimo, o vandeniui esant per kietam arba jei jame yra per daug geležies, prietaisai ne tik gali pradėti gesti, bet ir ima naudoti daugiau elektros energijos.

Pavyzdžiui, jei jūsų vandenyje yra nuosėdų, jos lieka ant vamzdynų sienelių, ant vandens padavimo į prietaisų ar jų junginių, to pasekoje vanduo teka lėčiau, todėl reikia daugiau elektros energijos jį paduoti į įrengimą. Patartina sekti elektros energijos sąnaudas ir, jei pastebėjote, kad elektros suvartojimas išaugo, o įtakojančių veiksnių ne, tuomet priežastis gali slypėti jūsų vandens kokybėje.

Ką daryti, jei dvejojate dėl vandens kokybės?

Pirmas veiksmas, kurį reikėtų atlikti – tai ištirti vandenį. Vandens tyrimas yra nesudėtinga procedūra, jums tereikia sekti vandens mėginio ėmimo instrukciją, o AQUAFILTER komanda atliks visą darbą už jus: paimsime mėginį iš jūsų namų, pristatysime į sertifikuotą laboratoriją, su kuria dirbame jau daugybę metų, o po tyrimo detaliai išnagrinėsime elementus ir jų kiekį jūsų vandenyje.
Primygtinai rekomenduojame nepraleisti šio svarbaus žingsnio svarstant ir renkantis vandens gerinimo įrengimus ir prietaisus. Netinkami įrengimai, gali ne tik imti gesti, bet ir dar labiau pabloginti jūsų vandens kokybę.
Antrasis veiksmas – mūsų išsami konsultacija, kurios metu, išsiaiškinę problematiką, parinksime tinkamus vandens filtrus, o tai gali būti mechaniniai vandens filtrai, kurie atlieka pirminį vandens valymą ir šalina purvą, smėlį, tuomet – vandens minkštinimo filtrai, skirti šalinti ištirpusio kalcio ir magnio perteklių vandenyje (dėl to jūsų namuose atsiranda kalkių nuosėdos), vandens nugeležinimo filtrai, kurie šalina geležies perteklių jūsų vandenyje (tai galite pamatyti netgi plika akimi, kai vanduo tampa rudas, drumstas, yra nemalonaus kvapo ir skonio).

Vandens filtrai – visų poreikiui

Šiuolaikinės technologijos leidžia pritaikyti prietaisus pagal žmogaus gyvenimo būdą, finansus, kasdienybę ir poreikį. Vandens filtrai taip pat yra lengvai pritaikomi individualiai, todėl nereikia baimintis, kad šie prietaisai jums per brangūs, ar jūsų namai per maži, o gal net ir prietaisas matysis ar trukdys. Mūsų darbas – užtikrinti vandens kokybę ir jums pasiūlyti tik jums asmeniškai pritaikytus prietaisus, todėl konsultacija padės jums nurimti, galėsite užduoti klausimus, rinktis iš didelės gausos mūsų produktų, kuriems suteikiama garantija, mes juos sumontuosime ir teiksime techninę priežiūrą.
Nedelskite, ištirkite savo vandenį ir sutaupykite tiek elektros energiją, tiek brangioms valymo priemonėms, nes jų, turint tyrą vandenį, tiesiog nebeprireiks taip dažnai.