Dažna vandens kokybės problema: kalkių nuosėdos

Kalkės atsiranda kai vandenyje ištirpsta per didelis kalcio ir magnio kiekis ir vanduo tampa kietas. Tai yra dažniausia problema, su kuria susiduria beveik visi Lietuvos gyventojai. Kalkės žmogaus organizmui nėra pavojingos, tačiau jos nusėda ant paviršių, dėl ko namus nuolatos reikia valyti, pirkti brangius cheminius valiklius (kurie dar ir yra kenksmingi mūsų aplinkai ir sveikatai), o tai gelbėja tik iki kito karto, kuomet pradedame vėl vandenį naudoti.
Kalkių nuosėdos yra sumažėjusios vandens srovės priežastis, nes jos užkemša vandens padavimo sistemas, vandens maišytuvus, dušo galvutes ir kita.
Kietas vanduo yra nemalonaus jūsų skalbinių kvapo priežastis, o taip pat ir sunkiai išvalomių dėmių. Taip nutinka, nes chemikalai kietame vandenyje lėčiau tirpsta, nebeatlieka savo funkcijos bei taip pat nusėda jūsų prietaisų viduje.

 

Kietas vanduo – jūsų odos ir plaukų problemų kaltininkas

Atpažinti, kad jūsų vanduo gali būti per kietas, galite pajausti vos išlipę iš dušo ar vonios. Jei jūsų odą traukia, ji šerpetoja, nuolatos naudojate daugybę kremų, kurie nepadeda išspręsti problemos, atsakymas gali slypėti tiesiog jūsų vandenyje. Taip pat dažna problema yra sausi plaukai ir nors naudojate geriausias plaukų priemones, tačiau nepastebite jokių teigiamų pokyčių, verta apsvarstyti, kad ne priemonėse yra problema, o tiesiog jūsų vandenyje.

Vandens minkštinimo filtrai padės pašalinti kalkes

Jei jums pabodo nuolatos šveisti, valyti, remontuoti gendančius prietaisus, pirkti brangias kosmetikos priemones, atlikite vandens tyrimą, kuris parodys jūsų vandens kietumą, o mes pagal tai pritaikysime vandens minkštinimo filtrus.
Vandens minkštinimo filtrai yra ilgalaikis ir patikimiausias vandens kietumo problemų sprendimo būdas. Išsirinkti nėra lengva, todėl konsultuokitės su mūsų specialistais, kurie jau daugiau nei 22 metus dirba švaraus ir tyro vandens vardan.
Bendradarbiaudami su sertifikuotomis vandens laboratorijomis, galime suteikti išsamius vandens tyrimus, kurie padės parinkti tinkamiausius prietaisus.

Skaitykite apie vandens minkštinimo filtrus čia:
https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-minkstinimo-filtrai-namams