Vandens kietumo testas. Pasitikrinkite ir sužinokite, ką daryti?

Ką daryti ir nuo ko pradėti norint suminkštinti vandenį namuose? Jei kalkės tapo nesibaigiančiu galvos skausmu, visų pirma rekomenduojama atlikti vandens kietumo testą. Greitieji testai gali būti atliekami tiesio mūsų salonuose, tačiau, jei norite išsamesnės vandens analizės, tuomet rekomenduojama užsisakykyti cheminį vandens tyrimą. Patogiai ir greitai galite užsisakyti tiesiog mūsų elektroninėje parduotuvėje paspaudę šią nuorodą:
https://aquafilter.lt/produktas/vandens-tyrimas/
Daugiau produktų, susijusių su vandens tyrimu ieškokite kategorijoje: https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-tyrimas/.
Galite rinktis iš skirtingų vandens tyrimų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje jie klasifikuojami taip: miesto vanden tyrimas, gręžinio vandens tyrimas, šulinio vandens tyrimas, namo pridavimo tyrimas arba nemokamas greitasis vandens tyrimas. Jei šios sąvokos nežinomos ar norite detalesnės konsultacijos ir daugiau informacijos, susisiekite su mūsų profesionalia komanda ir gaukite asmeninę konsultaciją hello@aquafilter.lt arba užpildykite klientų poreikių anketą ir mes sugrįšime pasiruošę į visus jūsų klausimus ir taip sutaupysime laiko. Šią anketą galite rasti štai šioje nuorodoje:
https://aquafilter.lt/klientu-poreikiu-anketa/

 

Kodėl geriamo vandens testai yra naudingi?

Geriamas vanduo, sutiksite, turi būti saugus, tyras, švarus, bekvapis ir bespalvis. Jei matote ar dvejojate dėl savo vandens kokybės, įtariate, kad pasikeitė jo savybės, nedelsiant kreipkitės į mus ir užsisakykite vandens testą. Vandenį testuoti nėra naujiena ir tai ganėtinai dažna procedūra, nes vartotojai supranta vandens kokybės svarbą jų gyvenime.
Vandens testas parodys, kokie elementai yra jūsų vandenyje, o svarbiausia – ar jie neviršija įstatymo nustatytų normų. Laboratorijoje ištyrus vandenį ataskaitoje galima matyti visus rodmenis, vandens kietumo normą ir po to rinktis priemones situacijai pagerinti.
Vandens kietumo lentelėje pateikiami duomenis gali būti tikru išsigelbėjimu renkantis tinkamus įrengimus. Tai yra labai svarbu, kadangi netinkamas vandens minkštinimo filtras gali ne tik nepagerinti, bet ir dar labiau pabloginti vandens kokybę. Tokių istorijų yra ne viena ir prieš renkantis brangius prietaisus rekomenduojama pirmiausia pasitarti, nes ir įrengimas gali būti sugadintas nepataisomai. Apsaugokite save ir atlikite geriamojo vandens testą.

Kaip suminkštinti vandenį?

Pirmiausia, kodėl vanduo tampa kietas? Puikiai žinome, kad kieto vandens pasekmė yra kalkės, o jos atsiranda kai vandenyje ištirpsta per didelis kiekis kalcio ir magnio. Rodos, kad šie elementai mūsų organizmui visiškai nekenksmingi, o kaip tik naudingi, tačiau kalkės pridaro daug žalos. Nuosėdos, kurias galima pastebėti ant paviršių yra ne tik ant jų, jos nusėda ir įrenginiuose, dušo rankenų, vandens maišytuvuose, dėl ko sulėtėja vandens srovė.
Kalkės taip pat sausina odą ir plaukus. Jei nusimaudžius traukią odą nors ir dienos metu išgeriate tinkamą kiekį vandens, tai pirmasis ženklas pasitikrinti, ar vanduo nėra per kietas. Kalkės “nusėda” ir ant plaukų, todėl kompensuoti sausų plaukų problemą ieškoma kosmetikos priemonėse, kurios yra brangios ir ne visada efektyvios.
Efektyviausias ir greičiausias būdas suminkštinti vandenį – tai įsirengti vandens minkštinimo filtrus. Šiandien naujausios technologijos gamina tokius įrenginius, kurie gali būti pritaikyti absoliučiai pagal kiekvieno skirtingą poreikį: pagal suvartojamo vandens kiekį, pagal būsto dydį pritaikant skirtingo dydžio įrenginius, pagal vandens tiekimo šaltinį (miesto, šulinio, gręžinio), netgi pagal spalvą ar dizainą. Kai turima tiek pasirinkimų čia gali padėti tik patyrę specialistai.
Vandens minkštinimo filtrų kainos irgi skiriasi, tačiau tai ilgalaikis ir patikimiausias sprendimas, jei siekiate pamiršti, kas yra kalkės ir pagerinti savo odos ir plaukų būklę, užtikrinti, kad jūsų preitaisai veiktų ilgiau ir be priekaištų, sumažinti buitinės chemijos valiklių naudojimą, kurie dar ir kenkia jūsų sveikatai bei paviršiams.

Visas vandens minkštinimo filtrų, su kuriais susipažinti galite yra štai čia: https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/


Populiariausi vandens minkštinimo filtrai

Vandens minkštinimo filtras AGS-STAR-1044. Stilingas, aptakių formų, elegantiškas ir, be abejonės funkcionalus. Mėgstamas dėl savo universalumo, nes tinka tiek miesto, tiek gręžinio vandeniui minkštinti. Jis ne tik pašalina kalkes, bet ir organiką, kuri keičia vandens spalvą. Plačiau apie šį produktą skaitykite čia:
https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-star-1044c35/

Vandens minkštinimo filtras AGS-ERA-0835. Šis filtras mėgstamas mieste gyvenančių vartotojų, nes jis yra būtent skirtas miesto vandeniui minkštinti. Jo kaina patraukli, tačiau jis nei kiek nenusileidžia ir brangesniems įrenginiams. Kaip minėjome, kaina nėra viską lemiantis veiksnys. Daugiau apie šį minkštinimo filtrą skaitykite:
https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-era-0835/


Vandens valymo sistemos komplektas. Tai bene pats efektyviausias sprendimas, kurį renkasi vartotojai, kadangi tai yra šešių pakopų valymo komplektas, kai iš eilės atliekamos visos vandens valymo stadijos. Šis komplektas išvalo vandenį ir surenka visas, net ir mažiausias daleles, kurių vandenyje neturi būti, tačiau jos plika akimi nėra pastebimos. Daugiau apie šį komplektą skaitykite šioje nuorodoje:
https://aquafilter.lt/produktas/vandens-fitravimo-sistema/

Kategorijos, kuriose galite rasti ir daugiau sau naudingų produktų:
Vandens nugeležinimo filtrai: https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-nugelezinimo-filtrai-namui/
Geriamo vandens kolonėlės: https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-biurui/vandens-koloneles/

Gazavimo aparatai:
https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-gazavimo-aparatai/

Eksploatacinės medžiagos (nugeležinimo užpildai, druskos, anijonitas, katijonitas)
https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/kiti-vandens-filtru-prouduktai/eksplotacines-medziagos/

Vanduo yra gyvas organizmas ir labai jautrus aplinkos pokyčiams. Aplinkos sukelto vandens kokybės problemos atsiliepia ir mūsų gyvenimo kokybei, mūsų aplinkai ir sukelia daug nepatogumų. Jei siekiate, kad jūsų namai visada būtų švarūs, prietaisai veiktų ilgiau ir visada efektyviai taip, kaip tik ką juos įsigijote, norite pagerinti savo savijautą ar net suformuoti naujus savo ir šeimos narių įpročius gerti skanų, tyrą ir saugų vandenį, atlikite vandens testą, įsigykite vandens filtrus.