Vandens filtrai nuo kalkių ir ne tik.

Vandens gerinimas tampa prioritetu kone kiekvienam šeimos ūkiui, žmonėms, kuriems yra svarbi jų sveikata, jų oda ir plaukai, namų švara, gražūs ir vešlūs augalai namuose. Tačiau vis dar ne visi žino, kaip išsirinkti vandens filtrus ir nuo ko jie gali būti.
Kalkės vandenyje yra dažniausia problema, su kuria susiduria be išimties visi, tik vandens kietumas gali skirtis dėl įvairiausių veiksnių.

 

Kodėl vanduo yra kietas?

Vanduo yra gyvas organizmas, jo kokybė kinta ir, jei šiandien mėgaujatės tyru ir švariu vandeniu, rytoj gali būti kitaip. Kietas vanduo tampa kai jame atsiranda per didelis ištirpusio magnio ir kalcio kiekis. Identifikuoti kietą vandenį nėra labai sudėtinga, nes kalkės yra gerai matomos, nusėda ant paviršių, buitiniuose prietaisuose. Tikriausiai esate pastebėję, kad ir virdulyje dažnai atsiranda kalkių nuosėdų ir jas laikinai panaikinti galima buitinėmis priemonėmis, tokiomis, kaip acto ir sodos mišinys. Tokia priemonė veiksminga tik labai trumpam, o kieto vandens problema išlieka.

Ar kalkės gali sugadinti buitinius prietaisus?

Taip, kalkės nusėda visur, ne tik minėtame virdulyje, bet ir visuose įrenginiuose, kur yra vandens padavimo sistemos. Paviršiuose kalkes matome puikiai, tačiau įrenginiuose jos yra nepastebimos ir gali padaryti nepataisomą žalą jūsų buitinei technikai.
Kalkės užkemša vamzdžius, buitinių prietaisų dalis, dėl jų sumažėja vandens srovė, sutrinka karšto ir šalto vandens cirkuliacija. Nors ir galiojant garantiniam aptarnavimui prietaisai pataisomi, tačiau neminkštinant vandens problema ir vėl pasikartoja.

Efektyviausia priemonė nuo kalkių

Vandens filtrai nuo kalkių tampa vis populiaresni, tačiau kai pasiūla tokia didelė, išsirinkti gali būti nelengva. Nukalkinimo mechanizmai sukurti taip, kad tiksliai, po atlikto vandens tyrimo, išvalytų jūsų vandenį saugiai, Vandens minkštinimo filtrų kainos varijuoja ir visgi rinktis rekomenduojama ne brangiausią, o tą, kuris tinka pagal nustatytą vandens kietumą. Čia pagelbės profesionalūs konsultantai, kurie su vandens filtrais, vandens tyrimais dirba jau daug metų.

Vandens minkštinimo filtrai kaina

Pateikiame keletą populiariausių prekių, kuriose įdiegti išmanūs sprendimai, todėl naudotis šiais vandens minkštinimo filtrais yra paprasta, saugu ir lengva.

Vandens minkštinimo filtras AGS-STAR-1024.

Šis filtras yra pritaikytas miesto vandeniui minkštinti, yra stilingas, nedidelis, todėl puikiai tiks ir nedidelėje patalpoje. Nedarkys bendros aplinkos, nes sukurtas taip, kad įsikomponuotų į bendras erdves, šalia kitų buitinių prietaisų. Ji naudoti lengva ir patogu, todėl nereikės vargintis dėl techninių detalių.
Apie jį daugiau skaitykite čia:
https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-star-1024c20/

Vandens minkštinimo filtras AGS-TITAN-1035-ORGANIC

Šis patvarus vandens filtras skirtas vandeniui nukalkinti ir tinka tiek miesto, tiek gręžinių vandeniui. Jame yra daugiau funkcijų, nes su šiuo įrengimu ne tik pašainsite kalkes, bet ir nugeležinsite vandenį, pašalinsite kietąsias daleles, priemaišas, esančias vandenyje.
Apie jį daugiau skaitykite čia:https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-titan-1035-organic/

Vandens minkštinimo filtras AGS-MOON-0917

Šis stilingas įrengimas nukalkina vandenį, yra tinkamas ir namams, ir pramonei. Šis įrengimas yra vienas mėgstamiausių mūsų klientų dėl savo funkcionalumo ir išvaizdos.
Apie jį daugiau skaitykite čia:
https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-0917m9/

Viso namo vandens filtravimo komplektas

Tai efektyviausias viso namo filtravimo komplektas, kuris skirtas didelį kiekį vandens suvartojančiam namų ūkiui. Turėkite viską iš karto: ir minkštą vandenį, ir vandenį be geležies. Tai, kone, patvariausias ir pats efektyviausias komplektas. Jo dėka mėgausitės švariausiu ir kokybiškiausiu vandeniu.
Apie jį daugiau skaitykite: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-fitravimo-sistema-komplektas/

Jei neišsirinkote nei vieno iš pasiūlytų, daugiau produktų rasite kategorijoje:
https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-minkstinimo-filtrai-namams/

Kokie dar gali būti filtrai?

Kiek problemų, tiek ir jų sprendimo būdų. Viešose vietose, verslo centruose, bet ir namuose taip pat populiarūs yra geriamojo vandens filtrai, kurie montuojami tiesiai po jūsų kriaukle, todėl neužima daug vietos, yra nepastebimi ir lengvai pritaikomi skirtingo dydžio patalpai.
Geriamo vandens filtrai nuo kalkių išvalo vandenį, jį suminkština ir pagerina jo skonines savybes. Kalkių nuosėdos pastebimai sumažės, o buitiniai prietaisai veiks ilgiau ir nepriekaištingai.
Kasetiniai vandens filtrai yra dar viena kategorija, kuri vis dar populiari, o ją renkasi paprastai dėl jų patrauklios kainos, tačiau svarbu nepamiršti, kad juos keisti reikės dažnai, o ir priežiūra reikalauja daugiau dėmesio.
Vandens nugeležinimo filtrai – tai antras pagal populiaruma įrengimas vandeniui gerinti, o taip yra todėl, kad po kieto vandens, kita viena dažniausia problema yra geležingas vanduo. Tokį vandenį atpažinti galima iš nemalonaus jo kvapo, kuris primena supuvusį kiaušinį ar sieros. Geležies normas viršijantis vanduo dažnai turi ir rusvą ar rausvą atspalvį, nemalonų skonį. Išsiaiškinti, ar vandens geležingumas neviršija nustatytų normų galima pasitelkus cheminį vandens tyrimą, kuris atliekamas greitai, o išsamūs atsakymai padeda parinkti tinkamus įrengimus.

Daugiau apie vandens nugeležinimo filtrus skaitykite čia:
Vandens nugeležinimo filtrai

Atraskite tinkamus vandens filtrus sau:

Vandens minkštinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrai

Mechaniniai vandens filtrai