Geriamas vanduo biurams

Artėja šiltasis sezonas, kai vandens vartotojai išgeria kelis kartus daugiau, nei šaltuoju sezonu ir tai yra natūralu, kadangi ir skysčių karštą vasaros dieną netenkame daugiau. Nors vasara ir atostogų metas, tačiau dar ir dirbama biuruose, kur geriamas kokybiškas vanduo nei kiek ne mažiau svarbus, nei namuose.
Kaip išsirinkti geriausias geriamojo vandens sistemas biurams, kaip pagerinti darbo našumą ir suteikti darbo aplinkoje patogesnį, prieinamesnį norimą vandenį? Yra kelios taisyklės, kurios užtikrins, kad išgersite tinkamą kiekį vandens.

Skanus vanduo

Nors, kaip sakoma, kad skonis draugų neturi, tačiau vienareikšmiškai ginčytis dėl skanaus vandens net neverta. Skanus vanduo tai, pirmiausia tyras ir saugus vanduo. Švarus vanduo neturi skonio, kvapo ir spalvos. Skanus vanduo padeda atsigaivinti ir pasisotinti vandeniu. Tikriausiai esate girdėję sakant, kad nuo vandens neatsigeriu, todėl geriu limonadus ar kitus ne visai naudingus mūsų sveikatai gėrimus. Tai netiesa. Pirmiausiai, tai yra įpročių reikalas: jei nuo mažens gerdavote vandenį atsigaivinti, o ne saldikliais prisotintus gazuotus gėrimus, tai ir suaugę neturėtumėt rūpesčių renkantis vandenį, kad jaustumėtės atsigėrę.
Tačiau reklamos paveikti, geriame daug saldinto vandens, prie kurio organizmas labai greitai pripranta ir jis veikia atvirkštiniu būdu, jo norisi dar daugiau. Cukrus paprastai žmogui signalizuoja apie imituojamą malonumą, stimuliuoja dopaminą mūsų organizme, jaučiamės laimingesni, turime energijos, bet laikinai. Nukritus energijos antplūdžiui norime vėl to paties ir tuomet patenkame į cukraus pinkles.
Atsisakyti cukruotų gėrimų nėra lengva, jei įprotis jau įsisenėjęs, tačiau nuo vandens tinkamo kiekio ir kokybės jūs galite ne ką geriau jaustis. O be to, jūsų negrauš sąžinė, jūsų nekankins nuolatinis noras saldumynams, sumažinsite širdies ir kraujagyslių ligų rizikas.
Apie tai gydytojai kalba jau daug metų ir kas dieną, tačiau vartotojai vis dar sunkiai keičia savo įpročius. Tačiau gal tai gali padėti išspręsti ir vandens kokybės gerinimas?

Geriamojo vandens aparatai biuruose

Dažniausiai biuruose yra randamos geriamojo vandens talpos, kurios turi vandens pompas. Tai senas būdas gauti švaraus vandens ir nebūtinai patikimas. Pirmiausia, tai daug laiko ir pastangų reikalaujanti procedūra: kažkas turi vandenį užsakinėti, kažkas turi nuolatos keisti plastikines vandens talpas, tuomet tuščias reikia kažkur sandėliuoti ir vėl užsakinėti kurjerį ar aptarnaujančios bendrovės atstovą pakeisti tuščias talpas į pilnas.
Pastebima ir, kad tokias plastikines vandens talpas nėra lengva palaikyti visiškai švarias, jos ne visada yra valomos ir prižiūrimos, kad būti tinkamos pildyti vandeniu.Tokiu atveju tinkamesnis vanduo tampa geriamas tiesiog iš vandens maišytuvo, jei yra tinkamas.
Šiandien geriamojo vandens aparatai gaminami jau kartu su vandens filtrais, jei tokių nėra biuruose. Žinoma, rekomenduojama atlikus cheminį vandens tyrimą įsitikinti, ar tikrai aparate esantis filtras užtikrins visišką vandens kokybę, o jei ne – tuomet atskirai pajungti geriamo vandens filtrus, minkštinimo ir nugeležinimo filtrus, o tuomet ir geriamojo vandens aparatą.
Turint išmanų, šiuolaikišką įrengimą, kuris tiekia vandenį sutaupysite daug laiko ir, svarbiausia, būsite užtikrinti, kad jūsų geriamas vanduo yra kokybiškas ir skanus.

Geriamųjų vandens aparatų biurams privalumai

Šiuolaikiniai įrenginiai leidžia ne tik tiekti švarų, išvalytą vandenį, bet ir pasirinkti jį tokį, kokį labiausiai mėgstame: tai gali būti gazuotas, itin šaltas ar net toks karštas vanduo, kuriuo galima pasigaminti mėgstamus karštus gėrimus.
Šie geriamojo vandens aparatai yra praktiški, reikalauja minimalios priežiūros, atrodo stilingai, taupo elektros energiją. Turint išmanų įrenginį nebereikės pirkti vandens buteliukuose ir taip sunaudosite mažiau plastiko, gersite sveikesnį vandenį, kuriuo lengvai prisipildysite savo gertuves.
Išsirinkite savo geriamojo vandens aparatą iš Aquafilter Lietuva.

https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-biurui/vandens-koloneles/

Kas yra kokybiškas, geras vanduo?

Yra nusistovėjusi nuomonė ir mitas, kad vanduo visada yra švarus ir saugus vartoti. Tai netiesa. Vandens kokybė kinta ir tai galima lengvai nustatyti atlikus cheminį vandens tyrimą serfitikuotose vandens tyrimų laboratorijose.
Aquafilter specialistai prieš renkantis vandens valymo įrenginius pasikonsultuoti su specialistais. Mes dirbame jau daugiau nei 23 metus rinkoje ir esame gerai susipažinę su visos Lietuvos vandens kokybės problemomis.
Pirmas pavyzdys, net ir kai keliaujate Lietuvoje, ar nenutinka taip, kad atvykę poilsiauti į jums nežinomą, naują vietą užduodate klausimą ar vanduo iš vandens maišytuvo yra geriamas? Toks klausimas kyla ne veltui, nes visiems gerai žinoma, kad ypač Vakarų Lietuvoje į tai reikia atkreipti dėmesį.
Kitas mitas – vanduo mieste švarus. Tai irgi nėra tiesa. Taip, daugelis didžiųjų miestų jau yra pasikeitę vamzdynus, juos išvalę ar atlikę kitas būtinas procedūras saugiam geriamam vandeniui užtikrinti, bet matome, kad vandens filtrų poreikis auga kiekvieną dieną ir tai signalizuoja apie aptinkamus vandens kokybės sutrikimus. O dvi dažniausios problemos, kurias girdime iš mūsų klientų tai per daug geležies turintis vanduo ir, be abejonės, pats populiariausias – per kietas vanduo ar kitaip – kalkėtas vanduo.
Visus šiuos vandens kokybės sutrikimus lengvai galima išspręsti su vandens filtrais, kuriuos tinkamai parinkti turi specialistai.

Aquafilter Lietuva vandens minkštinimo filtrai:

https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-minkstinimo-filtrai-namams/

Aquafilter Lietuva vandens nugeležinimo filtrai:

https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-nugelezinimo-filtrai-namui/

Aquafilter Lietuva mechaniniai vandens filtrai:

https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/mechaninis-vandens-filtras/

Kokios yra vandens naudos ir, kiek jo reikia išgerti per dieną?

Sveikatos specialistai yra prirašę galybę rekomendacijų, kiek išgerti vandens per dieną, tačiau vis tiek dar negana. Taigi, dažniausiai girdimas skaičius yra du litrai per dieną. Bet čia irgi ne visai yra teisinga taip manyti. Žmogui tinkamas vandens kiekis yra paskaičiuojamas pagal jo kūno masę, jo aktyvumą, nes natūralu, jei daug sportuojate, dirbate fiziškai sunkų darbą, o jei dar ir karštą dieną, jums tikrai nepakaks dviejų litrų vandens. O ar gali būti per daug vandens? Deja, taip. Nerekomenduojama vandens gerti daugiau nei pataria jūsų šeimos gydytojas. Turintiems inkstų ir kepenų ligas, per didelis vandens kiekis gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų.
Vandens naudos yra nesuskaičiuojamos: mūsų kūnas sudarytas iš vandens, todėl jo gyvybiškai reikia pilnaverčiam mūsų fiziniam funkcionalumui. Vandenyje yra mineralų, jis padeda geriau virškinti maistą, suteikia energijos.
Gerti vandenį turi tapti įprasta kasdieninė rutina. Tai padės išvengti dehidratacijos ir apsaugos imunitetą nuo įvairių ligų. Jei keliaujate, daug vaikštote, visuomet turėkite su savimi vandens gertuvę. Rekomenduotina nerūdijančio plieno, tai apsaugos nuo aplinkos, saulės spindulių, išlaikys vandenį šviežią ilgiau. Nepamirškite ir nuolat valyti savo gertuves, nes jose gali pradėti kauptis bakterijos ir nešvarumai.