Kaip išsirinkti vandens filtrus?

Šiandien, kai turime itin didelę gausą prekių ir paslaugų pasiūlos, išsirinkti nėra lengva, dažnai suklystama ir taip rizikuojama savo uždirbtais pinigais. To, žinoma, kiekvienas vartotojas norėtų išvengti arba minimizuoti riziką iki mažiausios tikimybės, tačiau vis dar neretai pasitaiko, kai įsigytas prekė nėra tinkama, o ypač dažnai tokios situacijos pasikartoja renkantis vandens filtrus. 
Taigi, ką daryti, nuo ko pradėti ir į ką atkreipti dėmesį prieš įsigyjant brangius vandens filtrus? 
 
 

Vandens kokybė 

 
Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kodėl jums reikia vandens minkštinimo ar nugeležinimo filtro? Įprastai, patys vartotojai namuose, versle, biuruose pastebi vandens kokybės pakitimus, kurie ilgainiui tampa nepatogumu ir dar dažniau finansine našta. Kalkės, nemalonus, sierą arba supuvusį kiaušinį primenantis kvapas, nuosėdos, nemalonus skonis ir kitos vandens kokybės problemos yra nuolatinės ir jas lengvai ir efektyviai išsprendžia tik vandens filtrai. 
Tam, kad suprastumėte, kokie cheminiai elementai jūsų vandenyje yra pertekliniai, atsirado nuokrypiai ar panašiai, privaloma atlikti cheminį vandens tyrimą sertifikuotoje laboratorijoje. Šiandien gausu ir nemokamų vandens tyrimų, kurie atlieka tik paviršinį vandens tyrimą, jis neatliekamas nuodugniai, tačiau siekiant maksimaliai gero rezultato, verta užsisakyti profesionalų vandens tyrimą. 
Aquafilter Lietuva bendradarbiauja su mokslininkais ir laboratorijomis, universitetų dėstytojais, todėl itin daug pastangų įdedame į tai, kad paslaugas, kurias suteikiame savo klientams būtų aukščiausios kvalifikacijos turinčių specialistų. 
 

Kaip atliekamas vandens tyrimas? 

 
Užsisakyti cheminį vandens tyrimą galite susisiekę su mūsų specialistai elektroniu paštu hello@aquafilter.lt arba mūsų elektroninėje parduotuvėje šioje nuorodoje: 

https://aquafilter.lt/produktas/vandens-tyrimas/

 
Gavę jūsų užsakymą pagal poreikį atvyksime į jūsų namus (arba atvyks kurjeris) ir paims jūsų jau paruoštą vandens mėginį. Jį paimti nėra sudetinga, reikia sekti šiuos žingsnius: 
 
Pirmiausia paimkite tuščią plastiko butelį, kuris turi būti švarus ir prieš tai jame buvo tik vanduo, o ne koks kitas gėrimas. Tai yra ypatingai svarbu, kadangi net ir išplovus tarą, joje lieka smulkių cheminių dalelių, kurios gali turėti įtakos vandens tyrimo rezultatui. 
Tuomet atsukite vandens maišytuvą ir leiskite nubėgti šaltam vandeniui keletą minučių, o po to pripildykite tarą iki pat viršaus. Užsukite sandariu kamšteliu, įdėkite į papildomą pakuotę (maišelį) ir palikite šaldytuve kol atvyksime jo paimti. 
Šį vandens mėginį mes pristatysime į laboratoriją ir joje dirbantys specialistai pagal gautą užsakymą atlieka cheminį vandens tyrimą. Tai trunka keletą dienų, todėl greitai atsakymą gausite ir mes, įvertinę jūsų vandens kokybės rodiklius ar nukrypimus nuo jų galėsime pakonsultuoti, kaip elgtis toliau. 
 
 

Kodėl vandens tyrimas toks svarbus? 

 
Kaip patys sau nediagnozuojate ligos, taip ir patys negalite pasirinkti vandens filtro, kai nėra žinoma, kokia yra vandens kokybės problema. Mūsų praktikoje ganėtinai dažnai pasitaiko atvejų, kai žmonės, paveikti reklamos, įsigyja brangius, tačiau netinkamus vandens filtrus, o po keleto mėnesių pastebi jų gedimus ir dar labiau pablogėjusią vandens kokybę. 
Todėl mes visuomet atkreipiame dėmesį, kad, jei jau perkate vandens filtrus, kurie gali kainuoti ir kelis tūkstančius eurų, nepagailėkite ir tų papildomų 100 eurų vandens tyrimui. Niekas nenori leisti buities rūpesčiams daug laiko, o tikslingai laikydamiesi viso proceso eigos, jūs tikrai to pasieksite. 
 

Vandens filtrai ir jų rūšys 

Vandens filtrų yra iš tikrųjų labai didelė ir jie gali būti pritaikomi ne tik pagal vandens kokybės problemos sprendimus, tačiau ir prisitaikyti prie poreikio. Mes dirbame ne tik su privačiais asmenimis, kai parenkame ir montuojame vandens filtrus butuose ar nuosavuose namuose, tačiau ir su verslo centrais, viešomis įstaigomis, sporto klubais, valstybės institucijomis ir panašiai. Taip pat ir su įvairią gamybą vykdančiomis kompanijomis, kur vanduo yra naudojamas gamyboje, produktų kūrime. 
Ieškant vandens kokybės sprendimo namams, padedame išsirinkti atsižvelgiant į jūsų vandens kokybės tyrimą, jūsų būsto dydį, jūsų turimą, suplanuotą biudžetą. Visus mūsų įrengimus galite įsigyti ir lizingu, todėl tikrai nevertėtų pergyventi, kad vandens filtrų negalite įsigyti. 
Dažniausiai pasitaikantys vandens filtrai, kuriuos renkasi vartotojai savo butui ar namui yra vandens minkštinimo filtrai, kurių paskirtis – išvalyti vandenį ir pašalinti jame esančio magnio ir kalcio perteklių, kuris ir sukelia kalkes. 
Kita dažna problema – tai per daug geležies turintis vanduo. Procesas yra labai panašus, kaip ir su vandens minkštinimo filtrais. Po vandens tyrimo ir jame aptikti geležies kiekio parenkami tinkami įrengimai geležiai šalinti. Vandens nugeležinimo filtrai yra idealus įrenginys, kuris užtikrins jūsų vandenyje esančios geležies normos palaikymą, vanduo taps švarus, tyras, neturės pašalinių kvapų ir spalvos, kurią sukelia būtent geležis (rausva, raudona, rusva spalva). 

Vandens filtrų kaina 

Ne paslaptis, kad vandens filtrų kainos nėra mažos, tačiau jų galime įsigyti ir už kelis šimtus eurų. Kaina paprastai skiriasi nuo gamintojo, nuo vandens filtro darbo  našumo, vandens srauto, vandens suvartojimo regeneracijai, vidutinio druskos suvartojimo ir panašiai. 
Pasižvalgykite po mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomus įsigyti vandens filtrus ir ten rasite visą informaciją, specifikaciją apie kiekvieną iš jų. 

https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-minkstinimo-filtrai-namams/

 
Dažniausiai perkami, populiariausi vandens filtrai yra šie: 
 
Vandens minkštinimo filtras AGS-PHANTOM-1035 yra pritaikytas valyti geležį ir minkštinti vandenį privačiuose namuose. Taip, šis filtras, kaip ir daugelis kitų, atlieka dvi vandens valymo pagrindines funkcijas, todėl vienu filtru pasieksite maksimalų rezultatą. 
Apie šį vandens filtrą skaitykite daugiau šioje nuorodoje: 

https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-phantom-1035/

 
Vandens minkštinimo filtras AGS-TITAN-1017 yra skirtas miesto vandeniui minkštinti. Nedidelis, kompaktiškas, stilingas vandens filtras idealiai pritaikomas net ir nedideliame būste, neišsiskiria iš aplinkos, lengvai integruojasi šalia kitų buitinių prietaisų. Ypač populiarus butuose ar nedideliuose namuose gyvenančių mūsų klientų. 
Apie šio filtro specifikaciją daugiau skaitykite čia: 

https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-titan-1017/

 
Vandens minkštinimo filtras AGS-STAR-1044 perkamiausias, nes tinka ir miesto, ir gręžinio vandeniui minkštinti. Šis vandens filtras plačiai panaudojamas ir ne tik šalina geležį, bet ir sunkiuosius metalus, manganą, organiką, vandeniui spalvą suteikiančias primaišas. 
Apie šį produktą sužinokite daugiau šioje nuorodoje: 

https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-star-1044c35/

Viso namo vandens filtravimo komplektas. Didelio našumo ir pilnai visas vandens valymo funkcijas atliekantis vandens filtravimo komplektą sudaro: nugeležinimo filtras su oksidacine kolona, kompresorius, kompresoriaus oro srautų valdiklis, vožtuvas. Taip pat vandens minkštinimo filtras, vožtuvas ir druskos talpa. Šiam komplektui reikės  vietos, todėl jis yra skirtant didesnėms patalpoms, namui, įrengti atskiroje patalpoje ar rūsyje. 
Išsami informacija apie šį produktą čia: 

https://aquafilter.lt/produktas/vandens-fitravimo-sistema-komplektas/

 
Kokias naudas turi švarus ir kokybiškas vanduo? 
 
Vanduo yra mūsų kasdienybėje: maiste, aplinkoje, pagamintuose produktuose, daržovėse, vaisiuose, mėsoje, o taip pat ir mūsų organizme. Vandens kokybei kompromisų būti negali, nes jis yra svarbiausias mūsų gyvybės šaltinis, be vandens žmogus net negalėtų gyvuoti. Mūsų aplinkos, kurioje gyvename švara, namų tvarka, buitinės įrangos skalndus veikimas irgi priklauso nuo vandens kokybės. Pavyzdžiui, kalkės užkemša įrenginius, vandens maišytuvus, dėl ko sulėtėja vandens srautas, prietaisai naudoja daugiau elektros, o paviršiai tampa sunkiai išvalomi. 
Išvalius vandenį jūs jausitės saugūs ir užtikrinti dėl savo ir savo aplinkos sveikatos, namų švaros, kuriai nebereikės skirti tiek daug laiko ir pastangų. Todėl nedvejokite ir visam laikui užtikrinkite tyro ir naudingo vandens šaltinį tiek jūsų namuose, biure ar gamyboje. Skirtumą pastebėsite iš karto ir pamiršite, kas yra vandens kokybės rūpesčiai.