Kalkės, rudas vanduo? Kokius filtrus rinktis?

Kaip apsaugoti namus nuo nepageidaujamų nešvarumų, kuriuos sukelia toks, rodos, paprastas, bet gyvybiškai būtinas mums, mūsų vanduo? Šiandien priemonių, kaip pagerinti vandens savybes apstu, tačiau dažniausia problema, su kuria susiduria vartotojai, tai nuo ko gi pradėti? 

 

Vandens tyrimas, kodėl jo reikia? 

Tai, kas slypi vandenyje, kurį naudojate (tiek namuose, tiek darbe, tiek pramonėje) išsamiai parodyti gali cheminis vandens tyrimas, kuris yra atliekamas sertifikuotose laboratorijose. Mes su šiomis laboraorijomis dirbame jau daugiau nei dvidešimt metų, todėl drąsiai galime užikrinti, kad atsakymai yra išsamūs, teisingi ir padeda mums parinkti savo vartotojams tinkamus įrengimus. 

Vandens tyrimą atlikti nėra sudėtinga, tereikia vandens mėginį atvežti tiesiai į laboratoriją, o jei tokios galimybės neturite, jį tyrimui pristatysime mes tiesiai iš jūsų namų. 

Daugiau apie vandens tyrimą galite sužinoti čia: 

https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-tyrimas/

Vandens tyrimas atliekamas greitai, vos per kelias dienas, o jo kaina skiriasi nuo to, kokį jį norite atlikti. Savo salonuose taip pat atliekame ir nemokamus greituosius vandens tyrimus, taigi tereikia tik atvykti pas mus ir mes padėsime, pakonsultuosime. 

Vandens nukalkinimo filtrai 

Atlikus vandens tyrimą, kitas žingsnis yra problemos sprendimas. Ne paslaptis, kad viena didžiausių problemų Lietuvoje yra keitas vanduo, dėl kurio kone kiekvienuose namuoseatsiranda kalkių nuosėdos. Kalkės mūsų sveikatai netrukdo, kietame vandenyje yra kalcio ir magnio, tačiau kietas vanduo sukelia nešvarumus, nuosėdos atsiranda buitiniuose prietaisuose ir ilgainiui genda, vandens srovė sumažėja ir atsitinka kiti rūpesčiai. Vandens nukalkinimo filtrai ir jų kaina gali skirtis šimtais eurų, o rinktis patartina ne pagal kainą, nes brangesnis nebūtinai efektyvesnis. 

Vandens filtrų kaina priklauso nuo produkto technologinių savybių, dydžio, pajėgumų, diegtų inovacijų ir daugybės kitų elementų. Jei išsirinkti sunku, susisiekite su mumis arba užpildykite paklausimo formą ir gaukite atsakymą iš karto. 

Pasižvalgyti po mūsų prekiaujamų vandens minkštinimo filtrų asortimentą galite čia: 

Vandens minkštinimo filtrai

 

Rudas vanduo. Ką tai reiškia? 

Kita dažna problema – tai geležingas vanduo. Šiai problemai greitai ir efektyviai pašalinti yra naudojami vandens nugeležinimo filtrai kartais ieškomi, kaip vandens filtrai nuo rūdžių. Pastarasis teiginys teisingas, kadangi geležies perteklių turintis vanduo paprastai aiškiai identifikuojamas dėl savo spalvos, jis būna rudas, rausvas, turi nemalonų kvapą ir skonį. 

Šio vandens nerekomenduojama vartoti, jame gali būti ir įvairiausių priemaišų. Vanduo toks tampa dėl vamzdynų korozijos, valymo darbų ir kitų ekonominių veiklų, kurios vyksta ne tik miestuose, bet ir mažesniuose miesteliuose, kaimuose bei gyvenvietėse. 

Mūsų specialistai pasirengę parinkti tik jums tinkamus vandens nugeležinimo filtrus, kurie, kaip ir vandens minkštinimo filtrai gali būti skirtingi, kainos irgi gali skirtis. Neretai pasitaiko ir kai vienas filtras gali tiek suminkštinti vandenį, tiek jį nugeležinti ir pilnai išvalyti. 

Pasižvalgykite po mūsų asortimentą ir sužinokite daugiau apie vandens nugeležinimo filtrus štai čia:

Vandens nugeležinimo filtrai 

Neradote, ko ieškojote ar domina kažkurio įrengimo platesnė specifikaciją? Teiraukitės elektroniniu paštu hello@aquafilter.lt 

Gyvenu bute, ar vandens fitrai tilps, jei nėra vietos?

Vandens filtrų įvairovė ir šiuolaikinės technologijos leidžia rinktis iš plataus spektro įrengimų. Buitiniai vandens filtrai pritaikyti prie nedidelių erdvių, jie lengvai ir patogiai įsikomponuoja į bendras patalpas neužima daug vietos ir dažnu atveju yra paslepiami tiesiog po kriaukle. Taigi, nėra svarbu, kokio dydžio jūsų būstas, vandens gerinimo sprendimų rasti galima visiems be išimties. 

Kas yra automatiniai vandens filtrai? 

Automatinis arba mechaninis vandens filtras yra skirtas pirminei vandens valymo stadijai, kurios metu iš vandens yra pašalinamos kietosios dalys (purvas, smėlis, nuosėdos), po šio proceso jau yra galimi kiti vandens gerinimo procesai pagal poreikį ar problematiką, tai yra vandens minkštinimas arba vandens nugeležinimas. 

Kadangi savo asortimentą nuolatos pildome, nes atsiranda vis daugiau poreikio skirtingiems įrengimams, neradus norimo įrengimo galite kreiptis tiesiogiai į mus ir mes pasirūpinsime, kad visa reikiama įranga pasiektų jūsų namus, biurus ar pramonę. 

Daugiau informacijos apie automatinius vandens filtrus galite rasti šioje nuorodoje: 

Mechaniniai vandens filtrai