Ši svetainė naudoja "Google Analytics" anoniminei informacijai rinkti, pavyzdžiui, svetainės lankytojų skaičiui ir populiariausiems puslapiams.
Jei šis slapukas įjungtas, tai padeda mums tobulinti svetainę.
Pirmiausia įjunkite griežtai būtinus slapukus, kad galėtume išsaugoti jūsų nuostatas!
Nemalonus vandens kvapas? Ką tai gali reikšti?
Vanduo – žmogaus gyvybės šaltinis. Be jo mes negalėtume tinkamai funkcionuoti, nes mūsų kūnas sudarytas iš vandens. Negeriant tinkamo kiekio vandens, jaučiame nuovargį, trūksta energijos, ilgainiui pablogėja sveikata, silpnėja imunitetas, dėl ko žmogaus kūnas tampa neatsparus įvairioms ligoms. Šios tiesos yra žinomos kone kiekvienam žmogui, tačiau sveikatos specialistai vis dar primena, kiek ir kodėl reikia gerti vandens, o taip yra todėl, kad nepaisant rekomendacijų, suvartojama per mažai vandens per dieną. Kodėl taip nutinka?
Ar jūsų vanduo skanus?
Tikriausiai yra tekę ragauti tyrą, gaivinantį šaltinių vandenį? Abejingų jam tikrai nėra, jis yra skanus, neturi pašalinių kvapų ar spalvos. Tačiau šaltinio vanduo pasiekiamas tik ten, kur yra švari gamta, o gyvenant mieste tai yra praktiškai neįmanoma. Viena dažniausių problemų, kurią įvardija žmonės, kodėl jie negeria pakankamai vandens – tai jo skonis.
Švarus vanduo yra beskonis, bekvapis ir bespalvis, todėl, jei jaučiate nemalonų supuvusio kiaušinio ar sieros kvapą – tai ženklas, kad jūsų vandenyje yra per didelis geležies kiekis.
Sužinoti geležies kiekį vandenyje nesunkiai galima atlikus cheminį vandens tyrimą, po kurio galima parinkti tinkamas priemones vandens kokybei pagerinti. Vandens nugeležinimo filtrai yra patikimiausia ir populiariausia priemonė šalinti geležį ir pašalinti visus pašalinius elementus, dėl kurių atsiranda nemalonūs kvapai, skonis ir spalva.
Ar geležis turi įtakos mūsų sveikatai?
Per daug geležies vandenyje atsiranda dėl skirtingų priežasčių: senų vamzdynų, jų valymo, vykstančių įvairių ekonominių veiklų (statybos, žemdirbystė, kasinėjimai ir kiti). Tikriausiai esate pastebėję, kad kartais, bent keletą kartų per metus vanduo teka rudas, purvinas. Jo gerti griežtai negalima nei jums, nei jūsų augintiniams.
Toks vanduo palieka dėmes ir nuosėdas ant paviršių, skalbinių ir visur, kur vanduo patenka. Tokiu atveju, vanduo ne tik kenksmingas mūsų sveikatai, bet ir mūsų aplinkai. Nelaukite, kol problema įsisenės, kreipkitės į specialistus, kurie padės pašalinti geležies perteklių vandenyje ir jums nebereikės rūpintis savo vandens kokybe ilgai.
Vandens nugeležinimo filtrai
Aquafilter Lietuva rasite visus reikiamus įrengimus geležiai iš vandens šalinti. Rekomenduojame rinktis viso namo vandens filtravimo komplektą, kurį sudaro nugeležinimo filtras su oksidacine kolona (1054), kompresorius, kompresoriaus oro srautų valdiklis ir valdymo vožtuvas RX 1‘‘, minkštinimo filtras (1354) su RX 1‘‘ valdymo vožtuvu ir druskos talpa. Apie šį komplektą galite daugiau sužinoti čia: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-fitravimo-sistema-komplektas/ arba susisiekti su mūsų specialistais el. paštu hello@aquafilter.lt.
Susijusios žinutės
Kalkės, rudas vanduo? Kokius filtrus rinktis?
Kaip apsaugoti namus nuo nepageidaujamų nešvarumų, kuriuos sukelia toks, rodos, paprastas, bet gyvybiškai būtinas mums, mūsų vanduo? Šiandien priemonių, kaip pagerinti vandens savybes apstu, tačiau dažniausia problema, su kuria susiduria vartotojai, tai nuo ko gi pradėti? Vandens tyrimas, kodėl jo reikia? Tai, kas slypi vandenyje, kurį naudojate (tiek namuose, tiek darbe, tiek pramonėje) išsamiai parodyti …
Kodėl neverta pirkti vandens buteliuose?
Vis dar perkate vandenį plastiko buteliuose? Ar žinote, koks tai vanduo ir iš kur jis išgaunamas? Neretu atveju tai toks pats vanduo, kaip ir bėgantis tiesiai iš jūsų vandens maišytuvo, bet kodėl jo negeriate namuose? Jei perkamas vanduo buteliuose jums atrodo skanesnis nei namuose, tuomet pigiau, greičiau ir efektyviau šį klausimą išspręs vandens filtrai, po …
300 000 000 TONŲ.
Tiek plastiko prognozuojama surinkti gamtoje šiais metais. Didžioji dalis plastiko – plastiko buteliai, kuriuos vis dar naudoja nemažai gyventojų visame pasaulyje. Vienas iš būdų atsisakyti plastiko – naudoti vandens gertuves ir jas pildyti namuose. Jei baiminatės dėl vadens kokybės, vandens filtrai – geriausia išeitis išsklaidyti nerimą. Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti! Mūsų …
Beržo ir klevo sulos cheminė sudėtis (Birch and Maple saps chemical composition)
Artėja pavasaris ir bunda gamta. Netrukus pradės tekėti beržų ir klevų sula. Vieni teigia, kad nieko vertingo suloje nėra ir kad tai tik šiek tiek salstelėjęs vanduo. Kiti, priešingai, teigia, kad suloje yra daug įvairiausių žmogaus organizmui reikalingų ir naudingų medžiagų. O kaip yra iš tikrųjų? Panaršiau internete ir radau šiek tiek faktinės medžiagos. Su …