Statistikos ir analitiniai slapukai, yra slaukai kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, iš kurių svetainės valdytojas gali sužinoti kaip lankytojai naudojasi svetaine.
Rinkodaros ir reklaminiai slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių tam, kad būtų galima pateikti jiems pritaikytus reklaminius skelbimus. Jie taip pat riboja rodomų reklamų skaičių ir padeda įvertinti reklaminių kampanijų efektyvumą. Tai dažniausiai trečiųjų šalių reklamuotojų slapukai.
Pirmiausia įjungti būtinus slapukus, kad galėtume išsaugoti jūsų nuostatas!
Nemalonus vandens kvapas? Ką tai gali reikšti?
Vanduo – žmogaus gyvybės šaltinis. Be jo mes negalėtume tinkamai funkcionuoti, nes mūsų kūnas sudarytas iš vandens. Negeriant tinkamo kiekio vandens, jaučiame nuovargį, trūksta energijos, ilgainiui pablogėja sveikata, silpnėja imunitetas, dėl ko žmogaus kūnas tampa neatsparus įvairioms ligoms. Šios tiesos yra žinomos kone kiekvienam žmogui, tačiau sveikatos specialistai vis dar primena, kiek ir kodėl reikia gerti vandens, o taip yra todėl, kad nepaisant rekomendacijų, suvartojama per mažai vandens per dieną. Kodėl taip nutinka?
Ar jūsų vanduo skanus?
Tikriausiai yra tekę ragauti tyrą, gaivinantį šaltinių vandenį? Abejingų jam tikrai nėra, jis yra skanus, neturi pašalinių kvapų ar spalvos. Tačiau šaltinio vanduo pasiekiamas tik ten, kur yra švari gamta, o gyvenant mieste tai yra praktiškai neįmanoma. Viena dažniausių problemų, kurią įvardija žmonės, kodėl jie negeria pakankamai vandens – tai jo skonis.
Švarus vanduo yra beskonis, bekvapis ir bespalvis, todėl, jei jaučiate nemalonų supuvusio kiaušinio ar sieros kvapą – tai ženklas, kad jūsų vandenyje yra per didelis geležies kiekis.
Sužinoti geležies kiekį vandenyje nesunkiai galima atlikus cheminį vandens tyrimą, po kurio galima parinkti tinkamas priemones vandens kokybei pagerinti. Vandens nugeležinimo filtrai yra patikimiausia ir populiariausia priemonė šalinti geležį ir pašalinti visus pašalinius elementus, dėl kurių atsiranda nemalonūs kvapai, skonis ir spalva.
Ar geležis turi įtakos mūsų sveikatai?
Per daug geležies vandenyje atsiranda dėl skirtingų priežasčių: senų vamzdynų, jų valymo, vykstančių įvairių ekonominių veiklų (statybos, žemdirbystė, kasinėjimai ir kiti). Tikriausiai esate pastebėję, kad kartais, bent keletą kartų per metus vanduo teka rudas, purvinas. Jo gerti griežtai negalima nei jums, nei jūsų augintiniams.
Toks vanduo palieka dėmes ir nuosėdas ant paviršių, skalbinių ir visur, kur vanduo patenka. Tokiu atveju, vanduo ne tik kenksmingas mūsų sveikatai, bet ir mūsų aplinkai. Nelaukite, kol problema įsisenės, kreipkitės į specialistus, kurie padės pašalinti geležies perteklių vandenyje ir jums nebereikės rūpintis savo vandens kokybe ilgai.
Vandens nugeležinimo filtrai
Aquafilter Lietuva rasite visus reikiamus įrengimus geležiai iš vandens šalinti. Rekomenduojame rinktis viso namo vandens filtravimo komplektą, kurį sudaro nugeležinimo filtras su oksidacine kolona (1054), kompresorius, kompresoriaus oro srautų valdiklis ir valdymo vožtuvas RX 1‘‘, minkštinimo filtras (1354) su RX 1‘‘ valdymo vožtuvu ir druskos talpa. Apie šį komplektą galite daugiau sužinoti čia: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-fitravimo-sistema-komplektas/ arba susisiekti su mūsų specialistais el. paštu hello@aquafilter.lt.
Related Posts
30 000 litrų vandens per metus.
Pasaulio sveikatos organizacija yra apskaičiavusi, kad vienam žmogui per dieną reikia apie 15 litrų vandens. Į šį kiekį įeina ir buityje naudojamas vanduo (skalbimui, maisto gamybai, namų ruošai), ir geriamas vanduo. Per metus vienas šeimos ūkis vidutiniškai sunaudoja apie 30 000 litrų vandens. Filtruotas vanduo padeda apsaugoti buities prietaisus, kuriems sunaudojame didžiausią kiekį vandens. Užtikrinti …
Vandens filtrai nuo kalkių ir ne tik.
Vandens filtrai nuo kalkių – prietaisai, skirti pašalinti arba sumažinti kalcio ir magnio jonus, kurie sukelia kalkių nuosėdas. Šie filtrai apsaugo buitinę techniką ir vamzdžius nuo užkalkėjimo, prailgina jų tarnavimo laiką ir pagerina vandens kokybę, sumažindami skalbimo priemonių ir valymo cheminių medžiagų poreikį. Vandens gerinimas tampa prioritetu kone kiekvienam šeimos ūkiui, žmonėms, kuriems yra svarbi …
Geriamas vanduo ir jo naudos
Jei paklaustume, kas yra vanduo, pirmiausia tikriausiai atsakytumėte – H2O. Ir tai būtų visai teisingas atsakymas, tik formuluotė būtų kiek kitokia. Tai – vandens cheminė formulė, kurią pirmųjų išmoko dar mokykloje ir ne veltui, nes vanduo yra mūsų visa ko pagrindas, netgi ir mūsų kūno, mūsų aplinkos, žemės, kurioje gyvename. Puikiai žinoma, kad be maisto žmogus …
Nitratų šalinimas iš vandens šalčio pagalba
Šį nedidelį tyrimą atlikti paskatino vienas mano internetinio puslapio lankytojas. Jis klausė, ar negalima būtų sumažinti nitratų koncentraciją vandenyje, dalį vandens paverčiant ledu. Aš jam pažadėjau tai išsiaiškinti, o pažadus reikia vykdyti. Tyrimo metodika labai paprasta: į vieno litro talpos stačiakampį skaidraus plastiko indą įpyliau apie 800 mL čiaupo vandens su žinoma nitratų koncentracija (119 …