Nukalkinimo filtrai padės suminkštinti vandenį

Kalkės – tai dažniausia vandens problema, su kuria susiduria gyventojai ir dažniausiai ieško sprendimo joms pašalinti. Kalkės – tai ženklas, jog vanduo yra kietas. Nors kalkes dažniausiai matome ant paviršių ir jas gan nesudėtingai galime nuvalyti naudodami įvairias chemines priemones, tačiau jos nusėda ir įrengimų viduje, ant dušo galvučių, maišytuvų filtrų, kur neretai valymo priemonėmis panaikinti kalkių pertekliaus negalime.

 

Kietas vanduo – vandens srovės susilpnėjimo priežastis

Dažniausiai naudojama namuose vieta yra vonios kambarys. Jame neretai būna kriauklė kartu su vandens maišytuvu, dušas arba vonia, kurie irgi turi vandens maišytuvus. Šie, esant kietam vandeniui ima kimštis dėl kalkių pertekliaus ir dėl to vandens srovė susilpnėja, vandeniui pratekėti lieka mažiau vietos.

Kalkės ir kvapas namuose. Kodėl jis atsiranda?

Dėl per kieto vandens atsiradusios kalkės nusėda tokiose vietose, kur išvalyti nėra lengva, pavyzdžiui prietaisų viduje, kirauklėse, maišytuvuose, indaplovėse, skalbimo mašinose ir kitur. Nevalant jos ima kauptis ir dėl to atsiranda nemalonūs kvapai.  Juos laikinai galima panaikinti išvalius vietas, kurose kalkės susikaupia, tačiau tai yra tik laikina priemonė. Dėl to rekomenduojama rinktis vandens minkštinimo filtrus, kurie pašalins kalkių perteklių ir stabilizuos jūsų vandens minkštumą. Vandens minkštinimo filtrai – tai ilgalaikis ir patikimiausias sprendimas, kuris  tarnaus ilgai.

Kaip nukalkinti vandenį?

Nukalkinti vandenį nesudėtingai ir efektyviai galima naudojant vandens minkštinimo filtrus. Aquafilter elektroninėje parduotuvėje gausu vandens gerinimo įrengimų, išsirinkti nėra lengva, neramu, ar tikrai šie įrengimai efektyviai išspręst kalkių perteklių. Prieš renkantis, rekomenduotina kreiptis į mūsų specialistus konsultacijai. Tai greitai ir veiksmingai tai galite padaryti užpildydami klientų poreikių anketą. Atsakę į keletą klausimų, leisite specialistui žinoti, nuo ko pradėti darbą ir parinkti preliminarius sprendimus.

Taip pat rekomenduotina prieš atliekant įrengimų paiešką atlikti vandens kokybės tyrimą. 

Jį galite užsisakyti tiesiog mūsų el. parduotuvėje arba kreipkitės el. paštu hello@aquafilter.lt

Kokie įrengimai padės pašalinti kalkes?

Naujausias prietaisas Aquafilter vandens gerinimo prietaisų asortimente – Vandens minkštinimo filtras AGS-PHANTOM-1035. Šis filtras pritaikytas ne tik nukalkinti vandenį, bet ir šalinti geležies perteklių vandenyje. Šis įrengimas pritaikytas filtruoti tiek miesto, tiek gręžinių vandenį, todėl tiks ir gyvenantiems bute, ir gyvenantiems name, tinka ir pramonei, kai reikia filtruoti didesnį kiekį vandens.

Vienas populiariausių įrengimų namams – tai vandens minkštinimo filtras AGS-TITAN-1035-ORGANIC.

Šis filtras ne tik galingas ir atliks visas reikiamas funkcijas pašalinti kalkes iš vandens, suminkštinti jį, tačiau ir yra stilingas, sukurtas taip, kad tiktų prie kitos namų ūkio įrangos, buitinės technikos.

Jei jūsų namuose nėra daug vietos, dažnas pasirinkimas yra vandens minkštinimo filtras AGS-TITAN-1017

Kompatiškas, idealus miesto vandeniui minkšti, stilingas ir praktiškas.

Visus įrengimus AQUAFILTER galite įsigyti lizingu palankiomis sąlygomis.

Daugiau vandens minkštinimo įrengimų ieškokite čia: https://aquafilter.lt/produktai/.