Kaip suminkštinti vandenį namuose?

Ką daryti, kai vanduo kietas, o kalkės tampa amžinu galvos skausmu? Nors vyrauja įsitikinimas, kad vanduo Lietuvoje yra ypač geros kokybės, iššūkiu šiuo klausimu visgi netrūksta vandentvarkos specialistams ir ganėtinai dažnai. Taip nutinka todėl, kad vandens kokybę įtako net ir oro sąlygų permainingumas, oro ir vandens užterštumas, kurį sukelia patys žmonės. Pirmiausia, tai vi dar vartojama labai daug plastiko, kuris patenka į gamtą ir joje suyra per kelis šimtus metų. Plastiko mažesnės ar didesnės dalys patenka į vandenis, kur padaro didelę žalą.
Ne ką mažesnę žalą daro ir statybos, kasinėjimai, vamzdynų valymas, žemdirbystė, gyvulininkytė, pramonė, užsiimanti įvairių produktų gamyba: nuo maisto produktų, chemikalų gamybos, geležies ir medienos pramonė ir kita.
Vandens kokybės priežiūra yra prioritetas, juk tai ne tik žmogaus ar gyvūnų, bet ir visos mūsų aplinkos gyvybės, švaros šaltinis. Be vandens sunkiai išgyventume tiek mes patys, tiek augmenija.

 

Kokia dažniausia problema, susijusi su vandens kokybe?

Ne paslaptis, kad kone kiekvienas ūkis susiduria su kieto vandens sukeltomis problemomis, kurios akivaizdžiai matomos kaip kalkės. Jas nuvalyti nuo paviršių nėra sudėtinga naudojant įvairius buitinės chemijos valiklius, tačiau kalkės lieka ne tik ant paviršių. Kalkės nusėda ir įrengimų viduje, kemša vamzdžius, vandens maišytuvus, dušo rankenas. Pastarosios, beje, gan greitai indikuoja apie kietą vandenį, nes vandens srovė tiesiog sumažėja, naudotis buitiniai prietaisais ir santechnika tampa nepatogu ir erzina, tačiau dažnu atveju net nesusimąstoma, kad tai yra kieto vandens pasekmė.

Kaip sumažinti kalkių kiekį?

Vandens minkštinimas tapo prioritetu, nes pastebėjus, jog kalkės palieka gan nemažą žalą, imama ieškoti ilgalaikių, patikimų sprendimų. Aquafilter specialistai prieš ieškant, kaip pašalinti kalkes, pirmiausia rekomenduoja tikslingai laikytis procesų eiliškumo. Pirmiausia – užsisakykite vandens tyrimą. Jis kainuoja nedaug, o sertifikuotose laboratorijose dirbantys specialistai pagal visus įstatymo reglamentuotus procesus atliks cheminį vandens tyrimą. Ši nebrangi, tačiau labai vertinga paslauga taps atsakymu, ką daryti toliau.
Vandens minkštinimas efektyviausiai gali būti tik pasitelkus vandens minkštinimo filtrus. Suprantama, kad išsirinkti iš gausio pasiūlos gali būti komplikuota ir sudėtinga, ypač žinant, kad vanduo yra labai jautrus bet kokiems žmogaus įsikišimo procesams. Aquafilter specialistai padės išsirinkti pagal visus pageidaujamus kriterijus: vandens tyrimo išvadas, jūsų suvartojamo vandens kiekį, jūsų namų dydį, jūsų biudžetą ir kitus aspektus. Visus filtrus ir įrengimus galite apžiūrėti šioje nurodoje: https://aquafilter.lt/produkto-kategorija/vandens-filtrai-namams/vandens-minkstinimo-filtrai-namams/

Vandens minkštinimas filtrais


Vandens minkštinimo filtrai yra efektyviausias, greičiausias ir ilgalaikis būdas suminkštinti vandenį ir atsikratyti kalkių namuose su visam. Vieni populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų vandens minkštinimo Lietuvoje pavyzdžiai:


1. Vandens minkštinimo filtras AGS-PHANTOM-1035
Šis vandens minkštinimo filtras yra populiarus dėl savo dizaino, patogumo naudoti ir savo funkcionalumo, nes ne tik suminkština vandenį, bet ir nugeležina. Jis yra tinkamas tiek miesto, tiek miesto, tiek gręžinių vandenį, yra universalus. Detali specifikacija ir produkto aprašymas pateikiamas nuorodoje: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-phantom-1035/

2. Vandens minkštinimo filtras AGS-STAR-1035
Ypač mėgstamas dėl savo aptakaus dizaino ir lengvos integracijos šalia kitų buitinių prietaisų. Tačiau lai elegancija jūsų neapgauna, šis prietaisas yra ir efektyvus sprendžiant visus vandens kokybės gerinimo procesus. Jį galite rinktis skirtingų dydžių, todėl lengvai prisitaikys net ir ten, kur vietos mažiau. Daugiau apie šį vandens minkštinimo filtrą skaitykite čia: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-star-1035/

3. Vandens minkštinimo filtras AGS-TITAN-1017
Lai neapgauna šio kuklaus ir nediduko vandens minkštinimo filtro išvaizda. Jis efektyvus miesto vandeniui minkštinti ir labai mėgstamas vartotojų. Efektyviai ir greitai suminkština vandenį, rezultatus pastebėsite iš karto. Lengvai integruojasi, paprastai valdomas ir patogus prietaisas taps nepamainomu ieškantiems ilgalaikio sprendimo kalkių šalinime. Daugiau apie jį skaitykite arba užsisakyti galite čia: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-titan-1017/

4. Viso namo vandens filtravimo komplektas
Šis komplektas ne tik minkština, bet ir nugeležina vandenį. Vandenyje esantys geležies nuokrypiai kaip ir per kietas vanduo yra ganėtinai dažnas reiškinys. Šis vandens nugeležinimo ir minkštinimo komplektas skirtas namui, jam prireiks vietos, tačiau tai bene geriausias sprendimas siekiant ilgalaikio ir efektyvaus rezultato. Apie jį paskaityti daugiau galite štai čia: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-fitravimo-sistema-komplektas/

5. Vandens minkštinimo filtras AGS-AVALANCHE-1035
Dar vienas ir populiariausių miesto vandens kokybei gerinti prietaisų. Šis vandens filtras ne tik tinka minkštinti vandenį, tačiau ir šalina manganą, organiką, spalvą vandeniui suteikiančias priemones, nugeležina vandenį. Jį paprasta naudoti, jis nereikalauja daug priežiūros ir ilgai tarnaus bei atlieka savo funkcijas idealiai. Daugiau apie šį produktą skaitykite: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-minkstinimo-filtras-ags-avalanche-1035/
Šie pateikti pavyzdžiai tėra tik keletas sprendimų ir jei neišsirinkote ar neradote, ko ieškojote mūsų elektroninėje parduotuvėje, turite daugiau klausimų – kreipkitės į mus hello@aquafilter.lt. Atsakymus pateikiam greitai ir efektyviai, todėl vandens minkštinimas taps paprastai ir greitai išsprendžiamu klausimu.Vandens minkštinimas ir jo naudos

Tai, kad minkštas vanduo yra ir jūsų namų švara, ilgesnis ir patvaresnis buitinės technikos veikimas, bet ir nauda jūsų išvaizdai. Sausi plaukai ir oda kartais gali būti ir genetiška problema, tačiau kietas vanduo tikrai prisideda prie nemalonius pojūčius sukeliančio sausumo juntant tik nusiprausus.
Kalkės atsiranda vandenyje dėl per didelio ištirpusio kiekio kalcio ir magnio. Gerti tokį vandenį nėra kenksminga, tačiau jos pastebimai jaučiamos vos pasinaudojus dušu ar vonia. Mitas, kad minkštame vandenyje prausikliai ir šampūnai netirpsta. Suminkštinus vandenį jūs iš karto norėsite mažiau naudoti kosmetikos, o jas naudojant tikrai neturėsite jokių rūpesčių su priemonių išplovimu.

Vandens minkštinimas ir augalai

Tikriausiai pamenate, kaip kaimuose močiutės rinkdavo lietaus vandenį ir juo laistydavo kambarinius augalus? Jie vešėjo, augo gražūs ir sveiki. Lietaus vanduo yra minkštas ir tik patekęs į žemę prisisunkia įvairiausių elementų, kurie patenka tiesiai į mūsų vandens maišytuvus. Kietas vanduo yra žalingas augalams, dėl kalcio ir magnio pertekliaus jie ima džiūti, šaknys apsivelia kalkių nuosėdomis ir vanduo sunkiau patenka į augalus. Augalai lėčiau auga, o kartais ir tiesiog žūna.
Vandens minkštinimas padės apsaugoti ne tik jūsų namus, buitinius prietaisu, odą ir plaukus, bet ir jūsų kambarinius augalus, kurie suteikia jaukumo, esame arčiau gamtos.

Ką daryti, jei nusprendėte minkšti vandenį?

Jei pasiryžote ieškoti tinkamų ilgalaikių ir efektyvių sprendimų pagerinti savo vandens kokybę, jį suminkšti, nugeležinti ir išvalyti kietąsias daleles, priemaišas ir kitus nereikalingus elementus, kreipkitės į mūsų komandą, kuri jau beveik ketvirtį amžiaus dirba vandentvarkos srityje, todėl būsite užtikrinti, jog gaunate tik geriausias rekomendacijas, nes švarus ir tyras vanduo yra mūsų prioritetas, mums svarbu, kad žmogus jaustųsi sveikas, energingas. Mūsų tikslas – šviesti visuomenę, informuoti, kad vandens kokybė yra kintanti, todėl neverta ignoruoti nepatogumų, kuriuos sukelia nekokybiškas vanduo. Susiekite su mumis hello@aquafilter.lt ir konsultuokitės nemokamai.