Vandens filtrų priežiūra

Vandens filtrai šiandien tampa būtinybe kiekvienuose namuose. Jie yra svarbiausias ir efektyviausias įrenginys siekiant pagerinti vandens kokybę, pašalinti iš jo geležies perteklių bei kitus nešvarumus, suminkštinti vandenį, kad jis taptų saugus vartoti. Tačiau, kaip ir kiekvienas įrengimas, vandens filtrams reikia profilaktinės priežiūros, kurią paprastai atlieka Aquafilter specialistai vandentvarkos srityje dirbantys beveik ketvirtį amžiaus.

 

Kokios yra pagrindinės priemonės vandens filtrų priežiūrai

Po vandens filtrų pajungimo, įrengimui ir darbams suteikiama dviejų metų garantija,
tačiau net ir pasibaigus garantijai nevertėtų baimintis kreiptis į mus, jei pirkote įrengimą būtent Aquafilter Lietuva. Mes atliksime visus reikalingus darbus, nemokamai pakonsultuosime visais klausimais. Svarbu žinoti, kad šiuolaikiniai įrengimai nereikalauja didelės priežiūros, ją gali atlikti kiekvienas namuose, tačiau esant poreikiui visada gausite reikiamą informaciją.
Svarbiausia, esant vandens kokybės pokyčiams, kuriuos pastebite patys, neignoruoti jų, nes savaime vandens kokybė nesusitvarkys. Jei naudojate kasetinius vandens filtrus, juos keisti reikia kas kelis mėnesius. Jei naudojate įrenginius, kurie automatiškai valo vandenį, jų priežiūra paprastenė ir retesnė. Profilaktiškai galite išsikviesti meistrą kas metus bendrai priežiūrai ir įvertinti įrenginio veikimą.

Vandens tyrimo dažnis

Vandens nugeležinimo ar vandens minkštinimo filtrus vartotojai įsigyja jau turėdami cheminį, laboratorinį vandens tyrimą , pagal kurio rodiklius yra sureguliuojamas vandens filtras. Šioje stadijoje specialistas yra būtinas, kadangi savarankiškai netinkamai pajungus brangius vandens filtrus galite ne tik negauti siekiamo rezultato, tačiau netgi ir sugadinti prietaisą nepataisomai.
Vandens tyrimą net ir jau turint vandens filtrą rekomenduojama pakartoti bent vieną ar du kartus per metus. Du ir daugiau kartų gali prireikti ten, kur vanduo buvo ypatingai problematiškas, ten kur yra didelė tikimybė, kad jo kokybė vėl gali pablogėti. Tokiu atveju reikia perreguliuoti vandens filtrus.
Jei baiminatės, kad galite pamiršti atlikti vandens tyrimą, galite tai palikti mūsų komandai. Suėjus terminus, mes su jumis susisieksime ir paimsime vandens mėginį.
Jei norisi atlikti greitąjį vandens tyrimą, tai galima atlikti tiesiog namuose visiškai nemokamai. Specialios vandens tyrimo juostelės gali nustatyti jūsų vandens kietumą, o testą atlikti galima kada tik panorėjus ar jaučiant, kad galbūt yra vandens kokybės pakitimų.

Apie vandens tyrimą plačiau: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-tyrimas/

Vandens filtrų svarba

Vandens nauda, o gal netgi galima sakyti, būtinybė yra visiems puikiai žinoma, tačiau kartais tiesiog natūraliai pamirštama. Sveikatos specialistai rekomenduoja gerti tam tikrą kiekį vandens, tačiau ne visada akcentuoja vandens kokybės svarbą. Tačiau nuo vandens kokybės priklauso ir mūsų įpročiai, mūsų bendra savijauta. Ne paskutinėje vietoje ir aplinka, kurioje gyvename. Vandens filtrai padeda apsaugoti namus nuo purvo, nepageidaujamų kalkių nuosėdų, pašalinių kvapų ir nemalonių kvapų.
Vandens minkštinimo filtrai padeda pašalinti iš vandens kalcio ir magnio perteklių, dėl to ant paviršių ir įrenginiuose nebelieka kalkių, kurias reikia nuolat valyti. Vandens nugeležinimo filtrai šalina geležies perteklių, kuris ir sukelia nemalonų kiaušinio ar sieros kvapą, vanduo turi rausvą ar rudą atspalvį ir geležies poskonį. Mechaniniai vandens filtrai yra skirti pirminei vandens valymo stadijai ir surenka bei išvalo vandenį iki tyrimo, vandenyje nebelieka įvairių priemaišų.
Minkštas ir švarus vanduo padeda ne tik mūsų aplinkai, apsaugo mūsų sveikatą, tačiau ir naudingas naminiams augalams, naminiams gyvūnams. Minkštas vanduo prilygsta lietaus vandeniui, todėl augalai namuose visuomet bus vešlūs ir džiugins.

Pirkti išsimokėtinai

Šiandien Aquafilter Lietuva gali pasiūlyti daugybę vandens gerinimo sprendimų kuriuos įsigyti sudarytos puikios sąlygos. Įsigyti vandens minkštinimo filtrus, vandens nugeležinimo filtrus galima ir mokant dalimis, todėl jie tampa prieinami kiekvieniems namams.
Vandens filtrai ilgainiui atsipirks, todėl verta paskaičiuoti, kiek išleidžiate brangiems buitinės chemijos valikliams, kiek laiko skiriate nuolatiniam namų ir prietaisų valymui bei išaugusioms elektros sąnaudoms.

Kur kreiptis, jei pastebėjote vandens filtrų gedimą

Deja, kaip ir kiekvienas įrengimas, taip ir vandens filtrai kartais gali sugesti ar tiesiog imti blogai dirbti ir atlikti savo pagrindinę funkciją valyti vandenį. Tai nutinka ne dažnai, tačiau, jei pastebėjote, kad vandens filtro veikla sutriko, nedelsiant susisiekite su Aquafilter Lietuva specialistais ir išsikvieskite meistrą. Griežtai rekomenduojama savarankiškai nepradėti ardyti, bandyti taisyti ar kitaip gelbėti situaciją, nes žala gali būti nebeatitaisoma, o ir garantijos jau nebebus galima taikyti.
Taigi, išvenkite didesnių rūpesčių ir patikėkite juos profesionalams.