Vandens tyrimas

Nemokamos vandens tyrimų paslaugos

Konsultacija vandens kokybės ir valymo klausimais 

Šią paslaugą teikiame telefonu, mūsų atstovybėse ar iš anksto sutartu laiku, pasikvietus specialistą į namus ar darbovietę. Nesate tikri, kad Jums iš viso reikia tokios paslaugos? O gal susiduriate su užteršto vandens problemomis, tačiau nežinote kaip tai išspręsti? Susisiekite su mūsų specialistais – suteiksime reikalingą informaciją, užduosime papildomus klausimus, atliksime pirminius tyrimus, po kurių paaiškės, kokią įranga Jums galime pritaikyti ir kokia jos kaina.

Mokamos vandens tyrimų paslaugos

Vandens tyrimų – kokybės nustatymo paslaugą, mūsų technologai teikia Jums patogiu laiku. Atvykstame į sutartą objektą. Vietoje galime nustatyti vandens kietumą, geležingumą, bendrąją mineralizaciją, pH (rūgščių ir šarmų pusiausvyrą), SEL (savitąjį  elektros laidumą), nitratus, nitritus, ORP (oksidacijos redukcijos- potencialą), deguonies kiekį vandenyje. Mūsų specialistams svarbu vizualiai matyti tiriamą vandenį, pajusti ar jis turi kvapą, nustatyti skonio savybes. Atlikus pirminį įvertinimą, sprendžiame ar reikalingi tolimesni tyrimai. Jeigu taip – vandens mėginį pristatome į atestuotą laboratoriją, kad būtų atlikti bendrieji ar išplėstiniai vandens cheminiai tyrimai.

UŽSISAKYTI TYRIMĄ

Induavidualios vandens ruošimo technologijos sukūrimo paslauga

Teikdami paslaugą, remiamės mokslininkų, su kuriais bendradarbiaujame, tyrimais. Šis būdas leidžia ypač profesionaliai atskleisti vandens tyrimų rezultatus. Kartu atliekami ir moksliniai aerodinaminiai vandens bandymai, kurie vykdomi tiesiai prie vandens šaltinio – taip gaunami tiksliausi cheminiai vandens rodikliai. Vėlesniame etape jie naudojami atliekant papildomus vandens tyrimus ir bandymus laboratorijoje su specialiai tam pritaikyta įranga. Po išsamių bandymų nustatoma tinkamiausia technologija konkrečiam užsakovo atvejui. Paaiškėja technologijos išpildymo sudėtis, parametrai ir jos dydis bei reikalingos įrangos kaina, gamybos procesas bei užsakymo terminai.

Kai išsiaiškinama vandens valymo technologija, galima pradėti projektuoti tinkamą pastatą ar tam skirtą patalpą –  bus aišku, kiek vietos tiksliai pareikalaus naujas įrenginys. Vandens ruošimo įrangos dydis priklauso nuo našumo (m3/h), bei nuo vandens paruošimo technologijos sudėtingumo ir pageidaujamų vandens likutinių cheminių savybių.  Be to, atlikdami tyrimus su mūsų kompanijos pagalba, po įrangos įsigijimo, Jums bus grąžinti pinigai, išleisti vandens analizei, o po sistemos paleidimo – nemokamai pateiksime išvalyto vandens analizės rezultatus.

Kaip taisyklingai imti vandenį, jo sudėties analizei atlikti?

Cheminei analizei atlikti reikia 1-2 litrų vandens. Vandeniui įpilti galima naudoti plastikinius butelius. Tačiau reikia atsiminti viena – butelis turi būti nuo geriamojo vandens, o ne nuo gėrimų, kurių sudėtyje yra cukraus ar aromatinių medžiagų. Prieš pilant vandenį į butelį reikia atsukti čiaupą ir leisti vandeniui nubėgti 10-15 min. – po to, šiuo vandeniu reikia išskalauti paruoštą butelį ir nestipria srove pripildyti iki pat kaklelio, su „perpylimu”. Būtina išvengti oro kamščio susidarymo po butelio kamšteliu. Po to, indą su vandeniu reikia įdėti į nepermatomą maišą ar kuo nors apvynioti. Tai daroma, siekiant išvengti saulės poveikio vandeniui. Atlikus šiuos veiksmus, vandenį atiduodame į specialią laboratoriją. Pageidautina neuždelsti, kadangi kuo greičiau vanduo pateks į specialistų rankas, tuo tikslesni bus analizės rezultatai. Jei to nepavyks padaryti artimiausiomis valandomis, indą su vandeniu reikia padėti į vėsią vietą. Paprastai, siekiant gauti pilną informaciją apie vandens sudėtį, vanduo analizuojamas pagal 15-20 rodiklių. Ekspress analizės pagal 3-4 rodiklius, kurias atlieka kai kurios kompanijos, negali pilnai ištirti vandens sudėties ir jomis negalima remtis projektuojant vandens valymo schemas.