Vandens filtravimo sistemos pramonei

Sporto klubai ir SPA centrai

Visuomenės sveikatos saugos teisės aktų reikalavimai, sporto klubų ar SPA centrų veiklą vykdančias įmones įpareigoja ypač atsakingai stebėti vandens kokybę. Čia turi būti nuolat atliekami vandens tiekimo sistemų profilaktiniai darbai, padedantys išvengti mikrobinės taršos. Sporto klubo paslaugų teikėjas ne rečiau kaip vieną kartą per metus turi atlikti geriamojo vandens mikrobiologinį tyrimą.Nepriekaištingai švarus vanduo šioms įstaigoms ypač svarbus ir reikalingas. Kiekvieną dieną sporto klubus ir SPA centrus lanko šimtai žmonių, besirūpinančių savo sveikata ir grožiu. Viešos pirtys, baseinai, dušai – privalo būti aprūpinti geriausios kokybės vandeniu, kad būtų užtikrintas sklandus sveikatinimo procesas.Švarus geriamasis vanduo sporto klube –  svarbus sportuojantiems, daug skysčių netenkantiems žmonėms. Vanduo būtinas normaliai kraujo cirkuliacijai bei kūno temperatūros savireguliavimui. Kūno svorio sumažėjimas 2% netekus skysčių, sumažina treniruotės efektyvumą nuo 20% iki 40%.

Ligoninės ir sanatorijos

Ligoninės, sanatorijos, reabilitacijos centrai – tai vietos, kur didžiausia bakterijų koncentracija ir ypatingai aukšti higienos reikalavimai. Švaraus, tyro vandens poreikis čia ypač vertinamas visuose procesuose: nuo medicininės įrangos dezinfekcijos, dažno rankų plovimo, ligonių patalynės skalbimo, maisto ruošimo ar tiesiog švaraus geriamojo vandens vartojimo kiekvienam, norinčiam greičiau pasveikti.Nėštumo metu kiekvienai moteriai tenka labiau rūpintis savo sveikata, juk atsakomybė už naują gyvybę yra neįkainuojamos vertės, todėl tyro vandens poreikis labai aktualus gimdymo namuose. Tiek mamoms, tiek jų mažyliams medikai rekomenduoja išgerti net po 2-3 litrus per dieną. Svarbiausia, kad tai būtų ne gazuotas, o geriausia ir nemineralizuotas vanduo – paprastas, švarus vanduo.Ligoninėse naudojama ypatingai brangi technika, skirta sklandžiai gydymo ar tyrimų eigai. Visiems šiems aparatams, tokiems kaip autoklavas, dializės aparatai – turi būti naudojamas ypatingai švarus vanduo. Ne tik anksčiau minėtiems procesams, bet ir aparatų ilgaamžiškumui bei sklandaus jų darbo užtikrinimui, išvengiant brangaus remonto darbų.

Viešbučiai ir kaimo turizmas

Viešbučiai, kaimo turizmo sodybos, hosteliai ar kitos, laikinai svečius priimančios įstaigos kasdien suvartoja tūkstančius litrų vandens: dušui, maisto gamybai, patalpų šildymui, nepriekaištingai tvarkai palaikyti ir dar daugeliui kitų poreikių, kuriuos reikia patenkinti, kiekvieną dieną priimant vis naujus svečius. Ištyrus vandenį Jūsų viešbutyje, pritaikius tinkamus vandens filtrus ar jų sistemas, galima ženkliai sutaupyti energijos kaštus ir sumažinti buitinės chemijos sąnaudas.Esame tikri, kad Jūsų svečiai liks labai patenkinti savo viešnage, mėgaudamiesi minkšto vandens teikiamais malonumais duše ar baseine. Juk jau seniai įrodyta, kad toks vanduo padaro odą švelnią, nealergizuoja bei neužkemša porų, o plaunant galvą, plaukai tampa glotnūs, atgauna spindesį bei tampa lengvai šukuojami. Nepriekaištingai švarus vanduo šioms įstaigoms ypač svarbus ir reikalingas. Kiekvieną dieną sporto klubus ir SPA centrus lanko šimtai žmonių, besirūpinančių savo sveikata ir grožiu. Viešos pirtys, baseinai, dušai – privalo būti aprūpinti geriausios kokybės vandeniu, kad būtų užtikrintas sklandus sveikatinimo procesas.Švarus geriamasis vanduo sporto klube –  svarbus sportuojantiems, daug skysčių netenkantiems žmonėms. Vanduo būtinas normaliai kraujo cirkuliacijai bei kūno temperatūros savireguliavimui. Kūno svorio sumažėjimas 2% netekus skysčių, sumažina treniruotės efektyvumą nuo 20% iki 40%.

Upių ar ežerų vanduo pramonei

Dirbdamos itin dideliais pajėgumais, kai kurios pramonės šakos (chemijos pramonė, metalurgija, gėrimų ir maisto, tekstilės pramonė ir kt.) neišsiverčia be gamtoje esančio vandens išteklių. Tačiau dauguma upių bei ežerų labai užteršti, dėl žemės ūkio ar buities veiklos. Tai pagrindinė tarša, paprastai sudaranti 50-60 % viso to, kas patenka į šiuos vandens telkinius. Kitas rimtas taršos šaltinis yra nuotekų valymo įrenginių išleidžiamas vanduo – valytos ar, dar blogiau, nevalytos nuotekos. Ežerus „nuodija“ ne tik ūkininkai, tręšdami laukus, bet ir kiekvienas iš mūsų, namie naudodamas indų ploviklius, skalbiklius bei kitas švaros priemones.Pramonės gamybos procesams, upių ar ežerų vanduo naudojamas įrangos aušinimui, technologiniams tirpalams, praplovimui, cirkuliacinėms vandens tiekimo sistemoms, garo generavimui bei kitoms svarbioms funkcijoms atlikti.Natūraliuose vandens telkiniuose vandens rodikliai nėra pakankami, todėl vandens paruošimo stotyse reikalingas preliminarus, mechaniškas jo apdorojimas. Nėštumo metu kiekvienai moteriai tenka labiau rūpintis savo sveikata, juk atsakomybė už naują gyvybę yra neįkainuojamos vertės, todėl tyro vandens poreikis labai aktualus gimdymo namuose. Tiek mamoms, tiek jų mažyliams medikai rekomenduoja išgerti net po 2-3 litrus per dieną. Svarbiausia, kad tai būtų ne gazuotas, o geriausia ir nemineralizuotas vanduo – paprastas, švarus vanduo.Ligoninėse naudojama ypatingai brangi technika, skirta sklandžiai gydymo ar tyrimų eigai. Visiems šiems aparatams, tokiems kaip autoklavas, dializės aparatai – turi būti naudojamas ypatingai švarus vanduo. Ne tik anksčiau minėtiems procesams, bet ir aparatų ilgaamžiškumui bei sklandaus jų darbo užtikrinimui, išvengiant brangaus remonto darbų.

Daugiabučiai

Lietuvos daugiabučių gyventojai gali džiaugtis, kad naudojasi požeminiu, geros kokybės vandeniu, centralizuotai tiekiamu į jų butus. Tačiau ne daug kas žino, kad pasenusiais vamzdžiais jis atkeliauja kietas, jame randama švino, geležies, nitratų bei daug neoksiduotos medžiagos.Tačiau akivaizdžių prasto vandens kokybės požymių negali paneigti nei vieno daugiabučio gyventojas: apkalkėję elektriniai virduliai, vonios dušo galvutės, susidariusios nuosėdos ant kriauklių ar panašūs rūpesčiai, neleidžiantys atsikvėpti švaros mėgėjams. Dažna Lietuvos gręžinių problema yra geležies perteklius, kuris įtakoja vandens spalvą ir ne visada atitinka higienos normų reikalavimus.Filtruodami vandenį, ne tik išspręsite savo apkalkėjusių buitinių prietaisų problemas, bet ir pagaliau pasirūpinsite brangiausiu savo turtu -  grožiu bei sveikata, mėgausitės švelniais plaukais, gražia oda ir akivaizdžiai geresne savijauta.Daugiabučiuose gyvenantiems žmonėms dažnai trūksta vietos, todėl jiems siūlome optimalius sprendimus, tokius kaip filtravimo kasetės karštam ar šaltam vandeniui. Atskirus sprendimus taikome skalbimo mašinoms ar indaplovėms, sumontuodami polifosfatinius filtrus. Geriamo vandens sistemai – tereikia filtrą sumontuoti po virtuvės kriaukle ir iš atskiro kranelio kiekvieną dieną galite mėgautis tyru vandeniu.Ne tik Jūs, bet ir Jūsų kaimynai skundžiasi prasta vandens kokybe? Galime pasiūlyti centralizuotą sprendimą visam daugiabučiui. Prie bendro vandens įvado montuojama filtravimo sistema, kuri Jus ir kaimynus aprūpins ypatingai geros kokybės vandeniu, o šio sprendimo priežiūra pasirūpins Jūsų bendrijos pirmininkas ar namą administruojanti įmonė ar asmuo. Jūsų filtravimo sistemos priežiūrą galime atlikti ir mes. Esame tikri, kad Jūsų svečiai liks labai patenkinti savo viešnage, mėgaudamiesi minkšto vandens teikiamais malonumais duše ar baseine. Juk jau seniai įrodyta, kad toks vanduo padaro odą švelnią, nealergizuoja bei neužkemša porų, o plaunant galvą, plaukai tampa glotnūs, atgauna spindesį bei tampa lengvai šukuojami. Nepriekaištingai švarus vanduo šioms įstaigoms ypač svarbus ir reikalingas. Kiekvieną dieną sporto klubus ir SPA centrus lanko šimtai žmonių, besirūpinančių savo sveikata ir grožiu. Viešos pirtys, baseinai, dušai – privalo būti aprūpinti geriausios kokybės vandeniu, kad būtų užtikrintas sklandus sveikatinimo procesas.Švarus geriamasis vanduo sporto klube –  svarbus sportuojantiems, daug skysčių netenkantiems žmonėms. Vanduo būtinas normaliai kraujo cirkuliacijai bei kūno temperatūros savireguliavimui. Kūno svorio sumažėjimas 2% netekus skysčių, sumažina treniruotės efektyvumą nuo 20% iki 40%.

Gamybinės įmonės / Pramoniniai sprendimai

Be švaraus vandens neįsivaizduojamas nei vienos gamybinės įmonės darbas. Būtent jo suvartojimas yra vienas veiksnių, geriausiai parodančių šalies pramonės būklę.Visų pirma, vanduo yra puiki žaliava beveik bet kuriame pramonės sektoriuje. Antra, vanduo yra geras skystųjų, kietųjų ir dujinių medžiagų tirpiklis. Ši jo savybė taikoma mineralinių trąšų gamyboje, druskų elektrolizėje, maisto pramonėje. Trečia – vanduo yra didelio šiluminio talpumo medžiaga. Todėl vanduo dažnai naudojamas kaip šilumos nešėjas. Vandens ištekliai taip pat panaudojami energijos gamybai ir perdavimui. Maisto pramonėje – jis skirtas tarai, įrangai, vamzdynams plauti, dezinfekcijai, aušinimui, oro kondicionavimui. Chemijos pramonės įmonėse vanduo tarnauja produktams ir aparatams šildyti arba aušinti, garui generuoti, tirpikliams ir reakcijų terpėms, distiliavimui, produktų plovimui.  Didelę tekstilės pramonės atliekų dalį sudaro nutekamieji vandenys, todėl pagrindinė šios pramonės vystymosi kryptis – technologinių schemų su daugkartiniu vandens panaudojimu kūrimas. Visose pramonės šakose švarus vanduo žymiai padidina gamybos našumą.Labai svarbu ir tai, kad žmonių, dirbančių pramonės sektoriuje, atliekančių sunkius gamybinius darbus veikla, neįsivaizduojama be švaraus vandens: galimybės nusiprausti, švariai nusiplauti rankas ar atsigerti švaraus vandens.

Gyvulininkystės ūkiai

Gyvulių auginimo fermose – švarus vanduo yra gyvybiškai svarbus tikrąja ta žodžio prasme. Daug dėmesio auginimo procese skiriama pašarui, tačiau vanduo yra dar svarbesnis – net antras po deguonies. Daugelyje Lietuvos ūkių, švaraus, šviežio ir tinkamo vandens svarba yra nepakankamai įvertinama, o tai turi neigiamos įtakos bendram produktyvumui: karvės duoda mažiau pieno, vištos deda mažiau kiaušinių, mėsos kokybė neatitinka aukščiausios rūšies standartų.Kiek galvijai suvartoja vandens, priklauso ir nuo to, kokia jo kokybė. Vanduo gali būti užterštas cheminėmis ar organinėmis medžiagomis, bakterijomis. Dėl sumažėjusio produkcijos našumo, neretai vandens kokybę tenka tikrinti laboratorijoje. Pvz. karvių uoslė yra net aštuonis kartus jautresnė nei žmogaus, todėl jeigu jai nepatinka geriamo vandens kvapas, ji gali iš viso jo atsisakyti.Pasitaiko atvejų, kad girdyklose ar rezervuaruose įsiveisia pelėsinis grybas nuo pašarų likučių, įvairių nešvarumų, dulkių ar mėšlo taršos. Nesvarbu ar ūkyje auginamos karvės ar viščiukai – patalpa visuomet turi būti labai švari, gerai išplauta ir dezinfekuota. Bent kartą per savaitę girdyklas išvalant švariu vandeniu, likviduojant ligų šaltinius, galima prognozuoti didesnį produktyvumą.

Gyvenvietės / Nuosavi namai

Nuosavuose namuose gyvenantys žmonės dažnai įsikuria arčiau gamtos: nori pabėgti nuo miesto triukšmo ir didelės taršos. Tačiau ne visuomet pavyksta atsiriboti nuo užteršto vandens. Jie susiduria su tomis pačiomis problemomis, kaip ir daugiabučių gyventojai – apkalkėję buitinės technikos paviršiai, sunkiai iššukuojami plaukai, didelių sąnaudų reikalaujantis skalbimas ir pan. Tačiau čia jų tyko ir daug rimtesnės  problemos, ypač kai naudojamas ne centralizuoto vandentiekio vanduo, o tiekiamas iš gręžinio, šulinio ar vandens bokšto. Dažnai nuosavų namų vandens tarša yra pačių žmonių ūkinės veiklos padarinys, kartais – gamtinės kilmės.Čia gyvenančios šeimos dažniausiai skundžiasi vandens spalva (rudas, geltonas, žalsvas, pilkšvas), supuvusio kiaušinio kvapu (sieros vandenilio kvapas). Vandenyje pasitaiko nitratų ar nitritų, kurie ypač pavojingi kūdikiams ar besilaukiančioms mamoms.Sprendžiame ne tik atskirų nuosavų namų vandens problemas, bet taikome ir centralizuotus sprendimus visos gyvenvietės, miestelio ar miesto mastu.Pajūrio regione esančiose gyvenvietėse mūsų specialistai atlieka individualius, preciziškus vandens tyrimus. Rengia rekomendacijas filtravimo projektams, norint išvalyti vandenį nuo tuose kraštuose dažnai sutinkamų organinių medžiagų, išskiriančių nuodingas dujas ir bakterijas. Šios organinės medžiagos įprastais filtravimo sprendimais neišsivalo, todėl dažnai skubame į pagalbą su individualiai pritaikytais sprendimais šiai problemai spręsti. Esame ypač patyrę, išbandę daugybę puikių būdų, kaip palengvinti nuosavų namų gyventojų buitį. Galime pasiūlyti unikalius variantus, jau išbandytus bei puikiai veikiančius su panašiomis problemomis susiduriančiose pajūrio gyvenvietėse.

Farmacijos pramonė

Farmacijos sektorius svarbus žmonių sveikatai, kuriems reikalinga galimybė pasinaudoti naujoviškais, saugiais ir prieinamais vaistais. Kaip besikeistų farmacijos pramonė – vanduo čia užima svarbiausią vietą. Jo kokybė tiesiogiai įtakoja vaistinių preparatų kokybę.Ypač švaraus ir tyro vandens panaudojimo galimybės šioje srityje, apima milžiniškus kiekius ir dalyvauja daugybėje gamybos procesų: antibiotikų, alkaloidų, penicilino, streptomicino, biomicino, morfino, kofeino, kodeino gamyboje, fermentų, įskaitant imobilizuotus fermentus, gamyboje.Vaistams bei jų gamybai naudojama ypatingai brangi technika. Srauto matuokliai, mobili laboratorija, bendrojo organinio anglies kiekio analizatoriai ir kita, kurie reikalauja ypatingai švaraus vandens. Leiskite mums pasirūpinti jų ilgaamžiškumu, sklandžia veikla ir išvengsite tiesioginį darbą trikdančių, brangių remonto darbų.

Biochemija/ chemijos pramonė

Biochemijos pramonės veiklos neįsivaizduojamos be itin švaraus, geriausios kokybės vandens. Visos šios pramonės sritys privalo laikytis Gerosios gamybos praktikos (GMP), pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą tvarką.Produkcija ar žaliavos, gaminami, laikantis GMB, kad juos naudojant įprastomis arba numatytomis sąlygomis į maisto produktus neišsiskirtų tokie sudedamųjų medžiagų kiekiai, kurie galėtų kelti pavojų žmonių sveikatai, pakenkti ar pakeisti maisto sudėtį arba pablogintų jo organoleptines savybes.Šiai pramonės sričiai nuolat reikia įvairios kokybės vandens, kuris kaitinamas ir maišomas su skirtingais tirpalais, pageidaujamam rezultatui išgauti: vanduo naudojamas šarminių metalų karbonatų, natrio šarmo, amonio druskų šalinimui, jodo ir bromo gavyboje, apatitų žaliavos apdorojimui. Taip pat  fosforo rūgšties ir trinatrio fosfato gamyboje, vanduo naudojimas gaminant fosfatus bei nitratus ir įvairių savybių elektrolitus, mineralinių trąšų kokybinių rodiklių pagerinimui ir kt.

Aukštųjų technologijų gamyba

Aukštųjų technologijų pramonė – greitai besivykstanti gamybos šaka, palengvinanti  mūsų visų darbą, buitį ar laisvalaikį. Lietuvos įmonių kuriama aukštųjų technologijų produkcija yra paklausi užsienio rinkose, todėl tikėtina, kad greitu metu šis sektorius gali tapti itin svarbiu Lietuvos eksporto varikliu.Vanduo čia naudojamas moksliniuose tyrimuose, vėžinių ligų diagnostikoje, žaliavų gamyboje, medžiagų perdirbimo procese, įvairiausių prietaisų ir įrenginių gamyboje, atliekų perdirbime, energijos gavyboje ir kt. Tai naujo lygmens inžinerijos „menas“, kurio dėka galima pasiekti stulbinamų rezultatų energetikos, gamybos, vartojimo prekių sektoriuose.Aukštosios technologijos apima daugybę pramonės veiklų, tokių kaip lazerių ir nanotechnologijų gamyba, aviacijos ir kosminės technologijos, informacijos, elektronikos, biotechnologijos, robotų pramonės technologijas. Sparčiai besivystant aukštųjų technologijų gamybai, visuose procesuose – neišvengiamai reikia vis daugiau  aukščiausios kokybės vandens.

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.