This website uses Google Analytics to collect anonymous information such as the number of visitors to the site, and the most popular pages.
Keeping this cookie enabled helps us to improve our website.
Please enable Strictly Necessary Cookies first so that we can save your preferences!
Vandens minkštinimo filtrai padės Jums sutaupyti
Lietuvoje centralizuotai tiekiamame vandenyje galima rasti ištirpusių kalcio ir magnio druskų. Dėl šios priežasties į Jūsų namus atitekantis vanduo yra kietas. Pavojaus žmogaus sveikatai toks vanduo nekelia, tačiau nuo jo kenčia buitinė technika, santechnikos įrenginiai, bei jūsų piniginė. Kaitinant vandenį, kuriame yra kalcio ir magnio, kietosios dalelės kristalizuojasi, taip sudarydamos netirpias kalkių apnašas vamzdžiuose, ant kaitinimo elementų, ar tiesiog ant paviršiaus sienelių.
Jei namuose turite elektrinį vandens šildytuvą, turbūt žinote, kad šis įrenginys suvartoja pakankamai didelį elektros kiekį. Jei Jūsų namuose vanduo kietas, sąskaita už elektrą dar labiau išauga. Net ir pats kokybiškiausias vandens šildytuvas yra mažai veiksmingas, jei jis dirba nepalankiomis sąlygomis. Pagrindinė kliūtis, neleidžianti sumažinti suvartojamo elektros kiekio, yra kietas vanduo. Laikui bėgant, vandens šildytuvuose gali susikaupti iki 15 kg kalkakmenio – tai kietos kalkių apnašos, kurios gali visiškai sugadinti šildymo elementą ir užkimšti vamzdžius, kurie turės būti keičiami. Besikaupiančios apnašos sunkina vandens šildytuvų darbą, todėl jų suvartojamas elektros kiekis gali išaugti net 48 procentais.
Kietas vanduo kenkia ne tik elektriniams vandens šildytuvams, bet ir kitai virtuvės ir vonios kambario įrangai: indaplovei, skalbimo mašinai, dušų galvutėms, vandens maišytuvams, elektriniams virduliams. Žala pasireiškia ne tik padidėjusia sąskaita už elektrą, bet ir dažniau keičiamomis apnašų sugadintomis detalėmis ir trumpesniu įrenginių tarnavimo laiku.
Kaip sužinoti ar jūsų naudojamas vanduo yra kietas? Turbūt bent kartą gyvenime esate apsistoję viešbutyje. Ar prisimenate tą prabangos jausmą, kuris užplūsta prausiantis viešbučio duše? Nuo jo jūsų plaukai tampa purūs ir žvilga, oda atrodo sveikesnė. Šie pojūčiai atsiranda ne dėl brangaus muilo ir šampūno ar itin minkštų rankšluosčių. Taip yra todėl, kad geri viešbučiai visuomet naudoja minkštą vandenį. Taip daroma ne tik norint suteikti prabangos jausmą svečiams, bet ir taupant santechnikos įrenginių eksploatacijos išlaidas. Kiek akivaizdesnis kieto vandens įrodymas yra vamzdynų, vandens maišytuvų ir kitų santechnikos prietaisų kalkėjimas, taip pat baltos spalvos nuosėdos ant puodų, indų sienelių, vandens maišytuvų ir elektrinių virdulių.
Minkšto vandens nauda labai greitai pajuntama virtuvėje ir vonios kambaryje. Nesvarbu kokią plovimo priemonę naudojate virtuvėje, minkštas vanduo net iki 12 kartų efektyviau padės nuplauti nešvarius indus. Skalbimo mašina daug geriau pašalins dėmės iš skalbinių, jei naudosite minkštą vandenį. Vandens suminkštinimas yra efektyvesnė dėmių šalinimo priemonė nei gausesnis skalbimo priemonės naudojimas ar skalbimas aukštesnėje temperatūroje. Skalbiant minkštame vandenyje galima net perpus sumažinti išlaidas skalbimo priemonėms.
Minkštą vandenį savo namuose gali turėti kiekvienas. Vandens minkštinimo filtras – tai lengvai ir greitai įmontuojamas įrenginys, padėsiantis Jums mėgautis minkšto vandens privalumais. Pagrindiniame veikimo elemente, filtruojamojoje terpėje, iš vandens pašalinami kalcio ir magnio jonai, kurie pakeičiami nekenksmingais natrio jonais – taip gaunamas minkštas vanduo.
Minkštas vanduo pasižymi ne tik geresnėmis skonio savybėmis, bet ir leidžia jums sutaupyti, nes:
Related Posts
Vandens filtrai – būdas sutaupyti
Lengvai ir patogiai buičiai naudojame daugybę prietaisų, kurie ilgainiui tampa nepamainomi: indaplovės, džiovyklės, skalbimo mašinos, šaldytuvai, virduliai, viryklės ir daugybė kitų. Nemažai buitinės technikos reikalauja vandens panaudojimo, o vandeniui esant per kietam arba jei jame yra per daug geležies, prietaisai ne tik gali pradėti gesti, bet ir ima naudoti daugiau elektros energijos. Pavyzdžiui, jei jūsų …
7 Health benefits of filtered water
Kai galvojame apie savo savijautą, ja pradedame rūpintis dažniausiai tik tada, kai imame blogai jaustis. Ir tai yra faktas. Žinoma, tai taikoma ne visiems, bet tikrai didžiajai daugumai gyventojų ir ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Nesirūpindami prevencija prieš įvairius susirgimus galime sulaukti itin nemalonių pasekmių, o susirgus vartojame vaistus, kurie, kaip sakoma liaudyje, …
Dažniausios vandens kokybės problemos
Dažniausios vandens kokybės problemos Nors ir gyvename amžiuje, kai technologijos geba išspręsti visas su buitimi susijusias problemas, palengvina mūsų gyvenimą, daugiau laiko galime skirti sau, savo šeimai, savo poilsiui, tačiau vandens kokybės sukeliami rūpesčiai vis dar nėra iki galo išspręsti ir tai yra absoliučiai normalu. Kodėl? Vanduo yra gyvas, jis gaunamas iš įvairių šaltinių, tačiau …
Šiuolaikiški, funkcionalūs geriamo vandens aparatai visiems poreikiams
Darbo vietoje gerti tinkamą kiekį vandens būtina, nes tai suteikia organizmui energijos ir kartais netgi dar daugiau nei kavos puodelis. Tiesa, neretai darbo vietoje dažnai pamirštame tai padaryti dėl užimtos darbo dienos arba tiesiog dėl to, kad vandens kokybė arba tinkama jo temperatūra, patogus pateikimas netenkina. Šiandien technologijos leidžia rinktis iš gausybės geriamo vandens aparatų, …