Tausokime mūsų planetą

 

Per kiek laiko suyra plastmasinis butelis, į kurį paprastai pilamas mineralinis vanduo? Jei toks plastikas palaidojamas sąvartyne – tuomet per 400 – 500 metų. Jei savo gaiviųjų gėrimą įpilsite į specialių sluoksniu padengtą plastikinį puodelį, bet paliksite jį gamtoje, jo visiškai nebeliks greičiausiai tik po 50 metų.

JAV atlikti tyrimai parodė, kad vanduo iš plastikinio butelio yra maždaug 2000 kartų brangesnis už vandenį iš čiaupo. Lietuvoje paskaičiuota, kad jis brangesnis net 200 kartų! Dažnai pirkėjai viliojami patraukliomis vandens reklamomis ir bauginami pranešimais apie blogą vandenį iš čiaupo. Nors tereikia pasidaryti vandens kokybės testą ir žinosite, kokį vandenį geriate.

Labai svarbus aspektas – plastikinių butelių saugumas mūsų sveikatai. JAV mokslininkai įrodė, kad plastikiniuose buteliuose laikomi skysčiai išskiria cheminį junginį – bisfenolį A, kuris trikdo reprodukcinės sistemos raidą ir tiesiogiai įtakoja žmogaus širdies ir kraujagyslių ligas bei diabetą. Kuo ilgiau skystis užsibūna plastikiniame butelyje, tuo daugiau cheminės medžiagos išsiskiria.

Galite rinktis iš mūsų siūlomų produktų katalogo. Nežinote, kuris filtras Jums tinkamiausias (Nežinote, kuris filtras išspręstų Jus kamuojančias problemas)? Susisiekite, mielai padėsime (Susisiekite su mūsų konsultantu jau dabar/ realuoju laiku?