Skatinkime sveikus vaikų įpročius

Vandens poveikis teisingam vaiko vystymuisi – be galo svarbus jau nuo pat vaisiaus užsimezgimo dienos, mamos įsčiose. Į labai svarbių medžiagų sąrašą kūdikiui, įeina vanduo, deguonis ir amino rūgštys, kurie gaunami iš mamos kraujo. Tokiu būdu yra dedami pirmi, svarbiausi pamatai būsimam vaiko augimui ir vystymuisi.

Gimęs kūdikis dar ilgą laiką būna visiškai bejėgis ir priklausomas nuo suaugusių: jis negali papasakoti apie savo poreikius. Ir pagrindinis pavojus, kuris tyko mažylio pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais – dehidratacija. Jei organizmas praranda didelį kiekį vandens, kūdikis gali mirti.

Vaikai augdami nuolat patiria dehidrataciją. Augimo procesas ir ląstelių dalijimasis reikalauja didelio kiekio vandens. Nebus vandens, nebus ir augimo. Jei natūralų poreikį vandeniui vaikai tenkins dirbtiniais gėrimais, turinčiais įvairių cheminių priedų, tai ir vystymasis nebus aktyvus, vaikas bus linkęs į nutukimą. Proto guvumas ir gabumai mokslui taip pat tiesiogiai priklauso nuo išgerto vandens kiekio.

Pratinkime vaikus gerti švarų vandenį nuo pat mažens. Taip jie natūraliai įgaus puikų įprotį ir išvengs  suaugusius kankinančių problemų.

Galite rinktis iš mūsų siūlomų produktų katalogo. Nežinote, kuris filtras Jums tinkamiausias (Nežinote, kuris filtras išspręstų Jus kamuojančias problemas)? Susisiekite, mielai padėsime (Susisiekite su mūsų konsultantu jau dabar/ realuoju laiku?