VANDENS FILTRAI

jau 21 metus UŽKLAUSA Namams | Darbui | Pramonei
darbus atliekame visoje Lietuvoje RINKTIS
Dušo rankena-filtras
SHOWER
RINKTIS POPULIARIAUSI PASIRINKIMAI Keitimas CO2
(atiduodant tuščią,
gaunant pilną)
Aptarnavimas
(filtrų keitimas,
dezinfekavimas, renovacija)
Gaiviųjų gėrimų gazavimo
aparatas
SodaStream Jet Black

Dienos energija vienoje stiklinėje

Kaip prasideda Jūsų diena? Sunkiai keliatės, nes ir vėl neturite energijos. Tik pabudę – iš karto jaučiatės išsekę. Tyro vandens trūkumas mažina darbingumą, sukelia nuovargį be aiškios priežasties, susierzinimą, silpnumą, galvos skausmą, didina nerimo jausmą, trikdo miegą ir kartais gali sukelti depresiją.

Plačiau čia

Kokį vandenį geriate namuose?

Ar žinote, kad 80% visų ligų tiesiogiai susiję su geriamojo vandens kokybe? Tokią išvadą padarė pasaulinė sveikatos organizacija (PSO). Ar kada susimąstėte, kokį vandenį naudojate savo virtuvėje?

Vandentiekio sistema yra gera terpė bakterijoms daugintis. Vanduo, pasiekiantis mūsų butus pasenusiais vamzdynais, pilnas pavojingų mikroorganizmų.

Plačiau čia

Skatinkime sveikus vaikų įpročius

Maždaug kas dešimtas vaikas pasaulyje turi viršsvorio problemų. Ankstyvame amžiuje juos pradeda kankinti suaugusių problemos: nuovargis, pasyvus mokymosi procesas, apatija.

Plačiau čia

Tausokime mūsų planetą

Perkate vandenį prekybos centre, o vėliau jį sunkiai nešatės namo? Panaudotą tarą tenka kaupti, nors namuose nuolat trūksta vietos! „Deginate“ ne tik kurą, bet ir savo laiką pristatydami atliekas į supirkimo punktus.

Kuo skiriasi vanduo, kurį perkate prekybos centre, nuo to, kuris bėga iš čiaupo Jūsų virtuvėje? Ogi beveik niekuo! Leiskite paklausti: tuomet kam vargti?

Plačiau čia

Vandens kvapas, skonis ir spalva

Vanduo – bespalvis ir bekvapis. Bet ar tikrai toks bėga iš Jūsų čiaupo? Mūsų klientai dažnai skundžiasi „rudo vandens“ reiškiniu, neįprastu skoniu ir nemaloniu organiniu kvapu. Kokios priežastys gali lemti šiuos nemalonius reiškinius ir kaip jų išvengti?

Plačiau čia

Vandens filtrai Jūsų biurui

Ar tikrai Jūsų biuro administratorė yra tas žmogus, kuris turi sukti galvą, kokį vandens filtrą reiktų įsigyti? Tikrai ne! Tačiau mielai lauksime jos ar Jūsų įmonės vadovo skambučio, kad galėtume išsiaiškinti Jūsų individualius poreikius, įvertintumėm Jūsų situaciją ir pasiūlytume tik Jums skirtus optimaliausius vandens filtravimo sprendimus.

Plačiau čia

Servisas

Vienintelis Jūsų rūpestis – nepamiršti atsigerti vandens.  Visa kita – palikite mums.

Jau turite filtravimo sistemą, tačiau susiduriate su problemomis, nerandate aptarnaujančio serviso – būtinai kreipkitės į mus! Mielai padėsime, pakonsultuosime. Ir visai nesvarbu, kur įsigijote filtravimo įrenginius. Mūsų konsultacija – tebūna naujos, patikimos partnerystės pradžia.

Plačiau čia

Vilnius

UAB "Vandens filtravimo sistemos"

Z. Sierakausko 15A, LT-03105, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 8:00-17:00

El. paštas vilnius@aquafilter.lt