This website uses Google Analytics to collect anonymous information such as the number of visitors to the site, and the most popular pages.
Keeping this cookie enabled helps us to improve our website.
Please enable Strictly Necessary Cookies first so that we can save your preferences!
Nemalonus vandens kvapas? Ką tai gali reikšti?
Vanduo – žmogaus gyvybės šaltinis. Be jo mes negalėtume tinkamai funkcionuoti, nes mūsų kūnas sudarytas iš vandens. Negeriant tinkamo kiekio vandens, jaučiame nuovargį, trūksta energijos, ilgainiui pablogėja sveikata, silpnėja imunitetas, dėl ko žmogaus kūnas tampa neatsparus įvairioms ligoms. Šios tiesos yra žinomos kone kiekvienam žmogui, tačiau sveikatos specialistai vis dar primena, kiek ir kodėl reikia gerti vandens, o taip yra todėl, kad nepaisant rekomendacijų, suvartojama per mažai vandens per dieną. Kodėl taip nutinka?
Ar jūsų vanduo skanus?
Tikriausiai yra tekę ragauti tyrą, gaivinantį šaltinių vandenį? Abejingų jam tikrai nėra, jis yra skanus, neturi pašalinių kvapų ar spalvos. Tačiau šaltinio vanduo pasiekiamas tik ten, kur yra švari gamta, o gyvenant mieste tai yra praktiškai neįmanoma. Viena dažniausių problemų, kurią įvardija žmonės, kodėl jie negeria pakankamai vandens – tai jo skonis.
Švarus vanduo yra beskonis, bekvapis ir bespalvis, todėl, jei jaučiate nemalonų supuvusio kiaušinio ar sieros kvapą – tai ženklas, kad jūsų vandenyje yra per didelis geležies kiekis.
Sužinoti geležies kiekį vandenyje nesunkiai galima atlikus cheminį vandens tyrimą, po kurio galima parinkti tinkamas priemones vandens kokybei pagerinti. Vandens nugeležinimo filtrai yra patikimiausia ir populiariausia priemonė šalinti geležį ir pašalinti visus pašalinius elementus, dėl kurių atsiranda nemalonūs kvapai, skonis ir spalva.
Ar geležis turi įtakos mūsų sveikatai?
Per daug geležies vandenyje atsiranda dėl skirtingų priežasčių: senų vamzdynų, jų valymo, vykstančių įvairių ekonominių veiklų (statybos, žemdirbystė, kasinėjimai ir kiti). Tikriausiai esate pastebėję, kad kartais, bent keletą kartų per metus vanduo teka rudas, purvinas. Jo gerti griežtai negalima nei jums, nei jūsų augintiniams.
Toks vanduo palieka dėmes ir nuosėdas ant paviršių, skalbinių ir visur, kur vanduo patenka. Tokiu atveju, vanduo ne tik kenksmingas mūsų sveikatai, bet ir mūsų aplinkai. Nelaukite, kol problema įsisenės, kreipkitės į specialistus, kurie padės pašalinti geležies perteklių vandenyje ir jums nebereikės rūpintis savo vandens kokybe ilgai.
Water desalination filters
Aquafilter Lietuva rasite visus reikiamus įrengimus geležiai iš vandens šalinti. Rekomenduojame rinktis viso namo vandens filtravimo komplektą, kurį sudaro nugeležinimo filtras su oksidacine kolona (1054), kompresorius, kompresoriaus oro srautų valdiklis ir valdymo vožtuvas RX 1‘‘, minkštinimo filtras (1354) su RX 1‘‘ valdymo vožtuvu ir druskos talpa. Apie šį komplektą galite daugiau sužinoti čia: https://aquafilter.lt/produktas/vandens-fitravimo-sistema-komplektas/ arba susisiekti su mūsų specialistais el. paštu hello@aquafilter.lt.
Related Posts
Natūralus mineralinis vanduo “Tichė”
Tiek šį, tiek ir kitus mineralinius vandenis vertinsiu pagal juose esančių ir žmogaus organizmui reikalingų mineralinių medžiagų kiekius (koncentracijas). Ir čia svarbu išsiaiškinti kokie jonai yra svarbesni žmogaus organizmui ir kokie yra mažiau svarbūs. Pastudijavus specialią literatūra susidarė įspūdis, kad kalcio magnio ir kalio jonai yra svarbesni žmogaus organizmui negu kiti jonai. Jeigu laikysime, kad …
Lietuvos natūralūs mineraliniai vandenys “Tichė”, “Birutė”, “Vaiva” ir “Vytautas”
Tarp garsių lietuviško mineralinio vandens pavadinimų atsirado naujas – „Vaiva“. Taip pavadintas mineralinis vanduo, kurį iš maždaug 400 m gylio gręžinio Rokiškyje išgauna sostinės UAB „Lamikara“. Mineralinio vandens gavybos ištakos siekia 1991 m. Atkūrus nepriklausomybę rajono verslininkų grupė nutarė imtis šio verslo: jie įkūrė UAB „Sartai“, išsinuomojo valstybės žemę Miškininkų gatvėje, šalia buvusios Lietuvos kooperatyvo …
Dažniausios vandens kokybės problemos
Dažniausios vandens kokybės problemos Nors ir gyvename amžiuje, kai technologijos geba išspręsti visas su buitimi susijusias problemas, palengvina mūsų gyvenimą, daugiau laiko galime skirti sau, savo šeimai, savo poilsiui, tačiau vandens kokybės sukeliami rūpesčiai vis dar nėra iki galo išspręsti ir tai yra absoliučiai normalu. Kodėl? Vanduo yra gyvas, jis gaunamas iš įvairių šaltinių, tačiau …
30 000 litrų vandens per metus.
Pasaulio sveikatos organizacija yra apskaičiavusi, kad vienam žmogui per dieną reikia apie 15 litrų vandens. Į šį kiekį įeina ir buityje naudojamas vanduo (skalbimui, maisto gamybai, namų ruošai), ir geriamas vanduo. Per metus vienas šeimos ūkis vidutiniškai sunaudoja apie 30 000 litrų vandens. Filtruotas vanduo padeda apsaugoti buities prietaisus, kuriems sunaudojame didžiausią kiekį vandens. Užtikrinti …